Ważne figury

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Katrina Darcy ciągle szokowała otoczenie. Jako wzięta dziennikarka o ciętym piórze, jako kobieta zmieniająca mężczyzn jak rękawiczki i wreszcie jako autorka śmiałych erotycznie powieści, które przyniosły jej fortunę. Tym razem szok przyniosła inna wieść: Katrina po raz pierwszy nie pojawiła się w pracy, by napisać cotygodniowy artykuł. Ale takie zniknięcie czołowej felietonistki Sunday Register można przecież doskonale wykorzystać: to przecież temat na pierwsze strony gazet. Jednak podczas gdy koledzy z redakcji martwią się coraz bardziej, a inni wykorzystują okazję do podniesienia nakładu, Katrina samotnie umiera od śmiertelnej rany w głowę w wiejskim domku w Kornwalii. Trafiła tutaj parę dni wcześniej, uciekając przed przeszłością, przed tymi, którzy uczynili ją wielką. Ale kto mógł nienawidzić jej na tyle, by posunąć się do morderstwa?

Monika | 2015-07-02
Przeczytana: 02 lipca 2015