Bieszczadzkie przypadki

8392078829
Bieszczady
literatura piękna
cyanide

"Bieszczadzkie Przypadki" to pierwsza - po kilku znanych i wielokrotnie wznawianych zbiorach wierszy Ryszarda Szocińskiego - książka, będąca zbiorem opowiadań. Przeplecione - zabawne i smutne - opowieści, łączy tu jakże gorzka czasem nuta bieszczadzkiego kontekstu. Biznes po bieszczadzku, Spadek, Kolęda, Ballada Ukraińska czy genialne Śmietnikowisko to poruszająca proza życia w tych pięknych, ale trudnych stronach.

źródło opisu: http://www.kwinto.com/wydawnictwo.htm

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

mirka | 2019-04-02

Piękna ,kolejna książka tego Autora,jak pisał -ku pokrzepieniu serc i na radość,polecam