Krwawe wino

2010-11-10
978-83-62343-88-1
Agnieszka Andrzejewska
wino

Bardzo "kobiecy" kryminał, ale czytało mi się dobrze. Nieco zagmatwana fabuła.

Bardzo "kobiecy" kryminał, ale czytało mi się dobrze. Nieco zagmatwana fabuła.

Porywająca,dobra fabuła porwała mnie od pierwszego rozdziału do końca książki,dobry thriller.

E tam, przeczytałam, ale bez emocji.

E tam, przeczytałam, ale bez emocji.

Rewelacyjne jak Zakazany owoc 👍

Rewelacyjne jak Zakazany owoc 👍

Fajna przyjemna, wciągająca. Szybko się czyta

Fajna przyjemna, wciągająca. Szybko się czyta

Dobrze się czyta,wartka akcja jednak finał bez fajerwerków

Dobrze się czyta,wartka akcja jednak finał bez fajerwerków

Dobra zagadka kryminalna i rodzinna. Autorka z dużym wyczuciem pozwala nam śledzić podróż głównej bohaterki do swoich korzeni, o których zapomniała. Alexandra odkrywa co się wydarzyło przed wielu laty i jak to się stało, że nie zna swoich najbliższych. Poznaje rodzinę, o której nie pamiętała, a w tle giną ludzie, którzy mogliby jej pomóc w dojściu do prawdy. Ciekawe i dobrze napisane.

Przeczytałam około 10 pozycji tej autorki i uważam tą pozycję za jedną z najlepszych pod względem ciekawej fabuły, zakończenia i dużej ilości tajemnic które ma odkryć bohaterka.

Trzymający w napięciu thrill dziejący się na tle wina i winnic. Idealny dla miłośników wina😊

Uwielbiam! To jest typ książki dla mnie, mroczny przyprawiający o dreszcze wątek, zagadki rodzinne, a to wszystko „oblane” winem. Do tego nigdy nie przestanie mi się podobać sposób w jaki Pani Spindler w kryminalną opowieść wkleiła gorący romans. Bardzo polecam: 9/10.

• Erica Spindler
  • Thriller/sensacja/kryminał