Oskar i reszta - e-book

Wydawnictwo: Złote Myśli
9788375820201

adorable | 2012-07-06
Przeczytana: 03 lipca 2012

Przypuszczam, że większość z Was czytała albo przynajmniej słyszała o przygodach Mikołajka, których autorami są Jean-Jacques Sempé oraz René Goscinny? Są to świetne, zabawne opowieści o różnego rodzaju wybrykach tytułowego bohatera. Ewa Pałczyńska-Winek również postanowiła przedstawić perypetie małego chłopca - z tą różnicą, iż zdarzyły się one naprawdę, gdyż tytułowy Oskar to jej syn.

Ich rodzina liczy cztery osoby: rodziców oraz dzieci – Oskara i Martę. Mama stara się poświęcić jak najwięcej czasu swoim pociechom, godząc domowe obowiązki z pracą. Tata lubi siedzieć przed komputerem, kiedy ma kilka wolnych chwil po pracy. Marta to nastolatka, której na nerwy działa jej młodszy brat. Jednak mimo wszystko – kocha go całym sercem.
Po raz pierwszy Oskara spotykamy, gdy kończy rok. Z upływem czasu poznajemy jego dalsze przygody, które kończą się, gdy chłopiec chodzi już do przedszkola. Mimo tego, iż tytułowy...

Miszczurka | 2014-05-14
Izabela | 2016-02-14