Obsługa komputera (także laptopa) z Windows 7. Kurs (samouczek) dla dinozaurów

Wydawnictwo: HELP
poradniki
LubimyCzytać

Obsługi komputera można się nauczyć w każdym wieku, również w wieku seniora/"dinozaura"! Dla takich osób przygotowaliśmy właśnie książkę, którą masz w ręku.Ty także możesz swobodnie obsługiwać komputer z systemem Windows! Wystarczy dostęp do komputera (stacjonarnego lub przenośnego) z zainstalowanym Windows 7, dobre chęci i ... ten samouczek.Czy wiesz, jaką masz wersję Windows?Kolejne kroki zilustrowane rysunkami pozwolą Ci szybko opanować podstawy obsługi komputera! Nudna informatyczna teoria zredukowana do niezbędnego minimum. Każde zagadnienie umieszczamy na sąsiednich stronach, aby można je było widzieć jednocześnie bez odwracania kartek. Samouczek może służyć do nauki obsługi wszystkich dostępnych na rynku polskim wydań Windows 7: Starter, Home Premium, Professional, Enterprise i Ultimate. W zakresie omawianym w tym samouczku różnią się one w bardzo niewielkim stopniu. Różnice w dokładnym wyglądzie rysunków i brzmieniu komunikatów wynikać będą bardziej z elastyczności systemów Windows, które przystosowują się do konfiguracji sprzętowej komputera i preferencji użytkownika.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!