Mroczne wyzwanie + Mroczny płomień + Mroczna legenda (komplet)

Wydawnictwo: Amber
LubimyCzytać

Bestsellery numer 1 "New York Timesa" z najpopularniejszej na świecie serii królowej romansu paranormalnego.Mroczne wyzwanieJuż tylko krok dzieli Juliana od przejścia na stronę ciemności i przeistoczenia się w wampira. Nieśmiertelnykarpatiański wojownik jest znużony długim samotnym życiem. Nagle spotyka Desari - i nie ma wątpliwości, że odnalazł tę jedyną. Zniewalający głos pięknej śpiewaczki sprawia, że Julian zatraca się w mrocznej namiętności. Lecz czy ta, której tak pragnie, ocali jego duszę, czy zniszczy go na zawsze?Mroczny płomieńPięknej Tempest wydaje się, że tylko Darios ją rozumie. Tylko on czyta w jej myślach i rozpoznaje jej niezwykły dar - od chwili gdy po raz pierwszy zamknął ją w ramionach i rzucił na nią swój czar. Głęboko w duszy Tempest czuje, że ów mroczny Karpatianin jest jej przeznaczony. Że musi przyjąć aksamitną pieszczotę jego ciała i poznać rozkosz, jakiej nawet sobie nie wyobrażała. Czy jego pocałunek to obietnica miłości, czy zapowiedź niebezpieczeństwa?Mroczna legendaFrancesca promieniuje dobrocią, jak słońce światłem. Ale Gabriel obawia się, że pociąg, jaki czuje do tej kobiety, doprowadzi do tego samego, co stało się z jego bratem. A wtedy na świecie będą istniały dwa potwory. I choć przeczuwa, że Francesca będzie jak gorący jedwab w jego objęciach, choć wie, że uzależni się od smaku jej krwi, hamuje swój głód ze strachu o jej życie i o swoją duszę. Ona jednak oświadcza niespodziewanie: "Dobrowolnie ofiaruję ci moje życie". Skąd śmiertelna kobieta zna starodawną formułę znaną tylko Karpatianom?

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!