Śmierć drogiej Klary

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Biuro porad literackich szacownej pani Van Heuten ma wielu oddanych klientów. Choć w towarzystwie padają też ciche toasty: „Za naszą wspólną przyjaciółkę, niezrównaną Klarę Van Heuten. Oby prędko zajęła owo należne jej niewygodne miejsce, które trzymają dla niej w piekle.” Dlatego niewielu chyba zaskakuje wieść, że Klarę znaleziono martwą, z nożem do papieru wbitym w plecy. W kręgu...

„Za naszą wspólną przyjaciółkę, niezrównaną Klarę Van Heuten.

W kręgu podejrzanych pozostaje dziewięć osób, które tego dnia odwiedziły biuro ofiary, l każda ma wyraźnie coś do ukrycia. Nie tylko wobec prowadzącego śledztwo detektywa nowojorskiej policji Timothy'ego Tranta. A gdy zostaje odkryte sekretne, tylne wejście do biura, Trant obawia się o życie kolejnej osoby - tajemniczego świadka morderstwa, i nie bez powodu...

Katherina87 | 2012-11-22

Biuro porad literackich szacownej pani Van Heuten ma wielu oddanych klientów. Choć w towarzystwie padają też ciche toasty: Za naszą wspólną przyjaciółkę, niezrównaną Klarę Van Heuten. Oby prędko zajęła owo należne jej niewygodne miejsce, któretrzymają dla niej w piekle. Dlatego niewielu chyba zaskakuje wieść, że Klarę znaleziono martwą, z nożem do papieru wbitym w plecy.W kręgu podejrzanych pozostaje dziewięć osób, które tego dnia odwiedziły biuro ofiary, l każda ma wyrażnie coś do ukrycia. Nie tylko wobec prowadzącego śledztwo detektywa nowojorskiej policji Timothy'ego Tranta. A gdy zostaje odkryte sekretne, tylne wejście do biura, Trant obawia się o życie kolejnej osoby - tajemniczego świadka morderstwa, l nie bez powodu...

Athoualia | 2016-08-22
Przeczytana: 22 sierpnia 2016

Biuro porad literackich... Kto by się spodziewał takiego zwrotu akcji! Czytałam tak długo jak tylko potrafiłam. Bardzo wciągająca!

gulinka | 2011-02-18
Przeczytana: 2011 rok

Po książkę sięgnęłam z czystego przypadku. Wpadła mi w ręce w bibliotece.
Na początku nie zapowiadało się jakoś rewelacyjnie, wręcz trochę nudnawo. Jednak później akcja się rozwinęła i czytało się całkiem przyjemnie i szybko. A takiego rozwiązania zagadki morderstwa w biurze porad literackich, raczej się nie spodziewałam.

Kingulina | 2013-02-04

Z tego co pamiętam to jedna z pierwszych moich książek tego typu, tajemniczych kryminałów. Bardzo mi się spodobała, odpowiednio zaciekawiła, tajemnicza do samego końca, ciągle coś się działo. Polecam ;)

tapirelli | 2016-12-06
Na półkach: Grudzień 2016, Przeczytane