Aptekarka

Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller

Kochałam mężczyzn, którym działo się jeszcze gorzej niż mnie... tak w skrócie określa swe dotychczasowe życie Hella Moormann. A przecież jej marzenia kobiety po trzydziestce są tak proste: wyjść za mąż (nawet niekoniecznie bogato) i urodzić dziecko. Kiedy spotyka Levina studenta, tylko trochę młodszego od niej, ale z szacownej rodziny wydaje się, ze reszta już będzie banalna. zwłaszcza za aprobatą dziadka Levina, byłego fabrykanta Hermanna Grabera, który gotów byłby w jej ręce oddać rodzinną posiadłość. Ale najlepiej, gdyby wtedy... zszedł z tego świata! Wnuk-nicpoń może mu to ułatwić . A Hella nie będzie umiała się sprzeciwić. Tyle że to dopiero początek zwariowanej historii jednego małżeństwa i wielu niespodziewanych problemów. Choć nikt przecież nie obiecywał Helli, ze z lekkoduchem u boku będzie jej łatwo...

Trzpiotka | 2015-01-01
Przeczytana: grudzień 2014

Wypożyczyłam ten kryminał, ponieważ uwielbiam czytać książki, gdzie akcja rozgrywa się w aptece, a truciciele to moja słabostka. W tym aspekcie nie rozczarowałam się nią. Nigdy wcześniej nie czytałam żadnego dzieła Ingrid Noll, to pierwszy raz i myślę, że nie ostatni, bo książka jest lekka, miło nią się czyta, po prostu ma swój delikatny powab, mimo, że jest tam sporo wątków kryminalnych. Sama treść jest bardzo przyjemna, a przede wszystkim nie nudziłam się podczas czytania. Nie jest jakoś specjalnie długa, ale za to bardzo rzeczowa.

Janina | 2013-10-20
Przeczytana: październik 2013

Ludzie, od tej książki nie można się oderwać. Czytałąm po niemiecku, nie wiem, jak tam z tłumaczeniem, i albo mein Deutsch is so primitiv, że niewiele mi wystarczy do szczęścia, albo faktycznie jest to dobrze napisana książka. No bądźmy szczerzy, czytadło, ale polecam, bo ma klimat, w dobrym stylu.

Agnieszka | 2016-04-13

Sam tytuł mnie zachęcił, bo sama z zawodu jestem aptekarką. Fajnie napisana książka, którą się lekko czyta ale i z zaciekawieniem. Romans i intryga to co podobno kobiety lubią najbardziej.

panikier | 2011-12-09
Przeczytana: 13 lipca 2011

bardzo szybko przeczytałam !!! wciągająca i po prostu to jest to co lubię.

książek: 1918
Vinga | 2016-11-29