Akty. Warsztaty rysunkowe

Wydawnictwo: AKA Oficyna
hobby
LubimyCzytać

Studiowanie kształtów ludzkiego ciała i przenoszenie ich na papier w estetycznej formie to zmysłowa przyjemność i jedno z najbardziej ekscytujących zadań dla każdego artysty.Na podstawie wyselekcjonowanych motywów najpierw otrzymasz praktyczne wprowadzenie do tematu aktu rysunkowego. Kształcenie wzroku i opanowanie najważniejszych etapów pracy są warunkami uchwycenia naturalnej erotyki ciała w pozycji siedzącej, stojącej i leżącej.Następnie stopniowo możesz rozwinąć swój własny styl i utrwalić na zawsze skrywane na co dzień pod ubraniem piękno.System pięciu kroków ułatwi początki, a wiele pożytecznych, pochodzących od profesjonalisty, wskazówek warsztatowych pokaże mnogość dostępnych możliwości i technik.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras