Diagnozowanie chorób z twarzy

Wydawnictwo: RM
zdrowie, medycyna
LubimyCzytać

Zmarszczki, plamy, obrzęki, cienie, wgłębienia i wypukłości na twarzy mają związek z nieprawidłowym funkcjonowaniem organów wewnętrznych. Często sygnalizują one nadejście choroby. Można zapobiec jej rozwojowi pod warunkiem, że w porę dostrzeże się jej pierwsze oznaki. Przypatrz się sobie, a potem przeczytaj tę książkę. Dowiesz się z niej, w jaki sposób uniknąć wielu schorzeń, a także tego, jak wzmocnić siłę psychiki, by zachować harmonię duszy. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ źródłem dolegliwości fizycznych mogą być problemy psychiczne.Dzięki lekturze tej książki nauczysz się diagnozować chorobę na podstawie określonych zmian na twarzy, interpretować sygnały ciała, rozpoznawać psychiczne przyczyny fizycznych dolegliwości i aktywnie wspomagać funkcjonowanie narządów, stosując leczenie metodami naturalnymi.Dowiesz się także, jak odzyskać wewnętrzną harmonię. Okryjesz substancje lecznicze, które w naturalny sposób wzmocnią ciało. Poznać pozytywne sformułowania, które pomogą zmienić nastawienie do życia, a dzięki temu zapobiec chorobom oraz zachować dobre samopoczucie.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!