Moja jedna jedyna miłość

Tłumaczenie: Agnieszka Nowakowska
Seria: Poza serią
Wydawnictwo: Czarne
One and only love

Przez garderobę Danny ego zilbera, światowej sławy trębacza, przewijają się tłumy wielbicielek, jednak żadna z nich nie jest w stanie zaspokoić dręczącego muzyka pragnienia miłości. Do czasu aż pewnego wieczoru odwiedza go po koncercie tajemnicza nieznajoma, która wychodzi tak szybko, jak szybko zdjęła wcześniej majtki... Morderstwo, manipulacja seksualna, infekcja wirusowa, porwanie zbrodniarzy wojennych to tylko niektóre ze sposobów, do jakich menadżer Danny ego i jego rodacy uciekają się, chcąc zagwarantować bezpieczeństwo i chwałę państwu Izreael. Danny zaś tuli do policzka jedyną pamiątkę po owym tajemniczym spotkaniu stanik, który jego jedyna miłość zostawiła wychodząc.

źródło opisu: http://czarne.com.pl/

źródło okładki: http://czarne.com.pl/

Maniek | 2016-09-01
Na półkach: Czarne, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 26 sierpnia 2016

miało być śmiesznie, a wyszło stereotypowo, że Żyd jest cwany i jest z tego dumny. Może i jest w tym fikcja, ale wiadomo, że żydowski wywiad jest najlepszy na świecie, że są wszędzie i wywęszą wszystko. Że niby to jest satyra? Witajcie zatem w kibucu żałości.

KAROL | 2015-11-28
libellula | 2015-03-10