Zatańcz ze mną

Wydawnictwo: Lucky

W powieści "Zatańcz ze mną" autorka opowiada o miasteczku, w którym znikają młode dziewczyny, spokojni i szczęśliwi mieszkańcy są terroryzowani, a znana dziennikarka musi odkryć prawdę, by chronić swoją rodzinę. Mary Jane Clark jak zwykle po mistrzowsku podgrzewa atmosferę.

Agniolek | 2013-10-12
Przeczytana: październik 2013

Niewielkie miasteczko Ocean Grove ogarnął strach po serii zniknięć młodych dziewczyn. Wszystko zaczęło się od upozorowanego porwania Leslie, które to ona sama zaaranżowała. Jednak kolejne zniknięcia utwierdzają w przekonaniu mieszkańców, że Leslie rzeczywiście padła ofiarą przestępcy. Rozpoczyna się śledztwo, w które angażuje się również dziennikarka Key Info - Diane.Podejrzenia padają na co najmniej kilka osób.
Niestety powieść mnie nie porwała.Zakończenie dość przewidywalne, w międzyczasie pojawiało się sporo dodatkowych postaci, więc można było się zagubić, kto kim jest i jakie jest jego miejsce w tej powieści.

Gosia9101 | 2015-03-27
Przeczytana: 27 marca 2015

Pomysł na stworzenie takiej historii jest świetny, malownicze miasteczko, porwania młodych kobiet...
Ale w książce za dużo postaci, które mogą się czytelnikowi poplątać.

atee | 2015-12-21
Przeczytana: 21 grudnia 2015

Do przeczytania w jedno popołudnie. Historia wciąga, dobrze się ją czyta (krótkie rozdziały), ale w pamięć nie zapada.

żabka | 2014-10-08
Przeczytana: 08 października 2014

Jest to całkiem niezła powieść z zadziwiającymi zwrotami akcji. Muszę przyznać, że nie przypuszczałam, że będzie tak dobra.

nietoperzyca | 2016-09-09
Przeczytana: 13 lutego 2015