Zabawa w chowanego

Lucky
2006-04-05
2006-04-05

więcej Więcej

Trzyma w napięciu od początku do końca. Kilka ciekawych wątków.
Aczkolwiek powód morderstwa, jak dla mnie, dość trywialny. Z drugiej strony powody zazwyczaj takie są. Tak czy inaczej czyta się przyjemnie.

Podobała mi się książka, ponieważ nie jesteśmy biernym widzem, ale możemy brać czynny udział w śledztwie i typować. Poza tym wątek romantyczny był w tle i nie przeszkadzał w odkrywaniu coraz to nowszych poszlak.

Książka, do której podchodziłam z dużym dystansem i oporami...jednak po przeczytaniu stwierdzam,że było warto. Historia stażystki w jednej ze stacji telewizyjnych okazała się wciągająca i niezwykle ciekawa. Początkowo drażniła mnie duża ilość bohaterów i kiepskiej jakości korekta książki (dużo literówek itp), ale z każdą stroną była coraz bardziej ciekawa kto dokonał...

Dość ciekawa i wciągająca. Jedynie co mnie zawiodło to, że nie miałam możliwości wcześniej domyślić się kto jest tym mordercą - autorka skutecznie "miesza" w głowie czytelnika opisami różnych osób. Ci którzy przeczytają, prawdopodobnie domyślą się o co mi chodzi.

• Rok 2016
  • Przeczytane 2015
  • Ebooki przeczytane 2016
  • 2013
  • INNE...
  • 2015

Dodaj cytat z książki Zabawa w chowanego