Zatańcz ze mną

Mary Jane Clark Wydawnictwo: Lucky kryminał, sensacja, thriller
Lucky
kryminał, sensacja, thriller
2007-01-01

Niewielkich rozmiarów książeczka, do przeczytania w jedno popołudnie. Akcja toczy się w wypoczynkowej miejscowości nad Oceanem Atlantyckim - piękne plaże, wiktoriańskie wille i namioty letników. Bardzo klimatycznie i wakacyjnie.
Myląca okładka sugerująca romans i zbrodnię (róża i skorpion). W rzeczywistości nie ma jednak żadnych skorpionów i nikt nikomu nie ofiarowuje róż,...

Z autorką spotkałam się już jakiś czas temu czytając inna jej powieść pod tytułem "Zabawa w chowanego". O ile tamta książka spodobała mi się bardzo, tak do tej nie jestem przekonana. Warto zaznaczyć, że obie książki tworzą cykl "KEY News". Dzięki swojemu doświadczeniu w dziennikarstwie autorka zgrabnie wprowadza w reguły tego świata.

Akcja książki toczy się w Ocean...

Do przeczytania w jedno popołudnie. Historia wciąga, dobrze się ją czyta (krótkie rozdziały), ale w pamięć nie zapada.

Pomysł na stworzenie takiej historii jest świetny, malownicze miasteczko, porwania młodych kobiet...
Ale w książce za dużo postaci, które mogą się czytelnikowi poplątać.

Jest to całkiem niezła powieść z zadziwiającymi zwrotami akcji. Muszę przyznać, że nie przypuszczałam, że będzie tak dobra.

Niewielkie miasteczko Ocean Grove ogarnął strach po serii zniknięć młodych dziewczyn. Wszystko zaczęło się od upozorowanego porwania Leslie, które to ona sama zaaranżowała. Jednak kolejne zniknięcia utwierdzają w przekonaniu mieszkańców, że Leslie rzeczywiście padła ofiarą przestępcy. Rozpoczyna się śledztwo, w które angażuje się również dziennikarka Key Info -...

• 2015
  • Kryminały/sensacja/Thriler
  • Ebooki przeczytane w 2017
  • Sensacja/Kryminał
  • 2018
  • Kryminał
  • Mam, ale jeszcze nie przeczytałam
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Zatańcz ze mną