Fałszywe lato

Wydawnictwo: Świat Książki
Summertime
83-7311-753-9
ZuzAnka

Lucy Schaffer przyjeżdża do Nowego Jorku, aby zapomnieć o utracie synka i małżeńskich kłótniach. Kiedy otrzymuje wiadomość o śmierci ukochanego ojca, przekonuje się, że nie nastąpił jeszcze koniec rodzinnych tragedii. Lucy zastanawia się, komu mógł przeszkadzać jej ojciec, który był tylko emerytowanym profesorem geologii. Bohaterka postanawia przeprowadzić śledztwo na własną rękę. Udaje się więc w rodzinne strony, ale nie zatrzymuje się u starszej siostry, która ją wychowała, zastępując psychicznie chorą matkę. Czyżby coś podejrzewała?

wiejskifilozof | 2012-07-19

Nawet mi się podobało , ma fajne zwroty akcji i zaskakuję .

narsilion | 2013-12-04
Na półkach: Przeczytane, Kryminał
Przeczytana: 04 grudnia 2013

Znośne, chociaż nieco zbyt rozwlekłe. Ciekawy pomysł, choć w kilku momentach aż prosi się o rozwinięcie. Tu i ówdzie wystaje nieco zbyt nachalna amerykańska psychologia.

Magdalena | 2012-12-13
Przeczytana: 13 grudnia 2012

Nie porwała mnie. Cały czas zastanawiałam się, gdzie jest ten "mocny dreszczowiec" poczytnej autorki, bo jakoś tak, czytałam i czytałam i nie znalazłam.
Fabuła nawet ciekawa, bardzo dużo wspomnień z dzieciństwa co nadaje tej książce pewien charakter. Jednak ani główna bohaterka mnie nie przekonała, ani zakończenie tym bardziej.

książek: 1920
Vinga | 2016-11-24