Zabawa w chowanego

Wydawnictwo: Lucky

Clark opanowała do perfekcji tworzenie trzymających w napięciu powieści, utrzymanych w klasycznym klimacie Agathy Christie. Tutaj każdy jest potencjalnym zabójcą.
-„Booklist"

Karolcia | 2014-07-16
Przeczytana: 16 lipca 2014

Książka, do której podchodziłam z dużym dystansem i oporami...jednak po przeczytaniu stwierdzam,że było warto. Historia stażystki w jednej ze stacji telewizyjnych okazała się wciągająca i niezwykle ciekawa. Początkowo drażniła mnie duża ilość bohaterów i kiepskiej jakości korekta książki (dużo literówek itp), ale z każdą stroną była coraz bardziej ciekawa kto dokonał licznych morderstw. I nie mogę się zgodzić z Wiolą, że niemożność wskazania mordercy jest wadą... dla mnie to ogromna zaleta, bo do końca książka trzyma w napięciu. A zakończenie jest wyjątkowo zaskakujące. Polecam jako letnią, łatwą lekturę...

żabka | 2015-02-04
Przeczytana: 04 lutego 2015

Podobała mi się książka, ponieważ nie jesteśmy biernym widzem, ale możemy brać czynny udział w śledztwie i typować. Poza tym wątek romantyczny był w tle i nie przeszkadzał w odkrywaniu coraz to nowszych poszlak.

Wiola | 2011-03-05
Przeczytana: 02 marca 2011

Dość ciekawa i wciągająca. Jedynie co mnie zawiodło to, że nie miałam możliwości wcześniej domyślić się kto jest tym mordercą - autorka skutecznie "miesza" w głowie czytelnika opisami różnych osób. Ci którzy przeczytają, prawdopodobnie domyślą się o co mi chodzi.

nietoperzyca | 2016-09-09
Przeczytana: 08 lutego 2015