Ten mężczyzna. Tom 1

Wydawnictwo: Amber
literatura piękna
LubimyCzytać

Największy światowy bestseller erotyczny 2013Tom 1 serii numer 1 „New York Timesa”Niebezpieczna obsesja połączy piękną projektantkę wnętrz i młodego superseksownego milionera, który przyjemność uczynił sensem życia i dla swojej rozkoszy nie zawaha się przekroczyć żadnych granic…Ava O’Shea dostaje intrygujące zlecenie: ma urządzić wnętrza zabytkowej posiadłości pod Londynem. Rezydencja zaskakuje przepychem, lecz jeszcze większym zaskoczeniem jest jej właściciel. Ava spodziewa się nudnego podstarzałego snoba, a spotyka młodego, oszałamiająco przystojnego i zdumiewająco pewnego siebie faceta - Jessego Warda.Ten mężczyzna, nawykły do zaspokajania swoich najśmielszych fantazji, budzi w niej obezwładniające pożądanie. Lecz Ava czuje, że za jego pogonią za przyjemnością kryje się jakiś niepokojący sekret. Instynkt podpowiada jej, że powinna uciekać. Lecz Jesse Ward nie zamierza pozwolić jej odejść...

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Matras

Rydzynianka | 2019-05-31
Przeczytana: 31 maja 2019

Zaskakująca , akcja książki rozpoczyna się od razu po dosłownie kilku stronach, bez wstępu - tak po prostu
to mnie zaskoczyło!
Ciekawe zarysy postaci, piękne wnętrza i główny bohater ! ;)
fajna babska pozycja

Dorota | 2019-01-27
Przeczytana: 2019 rok

Jako fanka romansów i historii miłosnych...mogę stwierdzić jedno przeciętna, mnóstwo seksu, seksu i jeszcze raz seksu...poza tym mnóstwo zaborczości, kontroli, nijaka mało ogarnięta i zdecydowana główna bohaterka, zero w niej polotu i własnego Ja. Na wszystko się zgadza, z niczym nie walczy i nie oponuje, marionetka w rękach mężczyzny...Spodziewałam się zdecydowanie czegoś więcej po całym cyklu...zakończyłam na razie na przedostatnim tomie w połowie....może wrócę, zobaczymy :)

red_riddle | 2018-12-14
Przeczytana: 08 września 2018

książka nie jest bez wad. dwie pierwsze wady
Dlaczego ktoś postanowił rozbić coś co jest trylogią na 6 części?! ja rozumiem że kasa, ale z kolei jest tyle książek które w oryginale są trylogią i po przetłumaczeniu nią pozostają, że na prawdę ni rozumiem tego zabiegu
dwa: tłumaczenie pozostawia wiele do życzenia, niektóre rozmowy są pominięte, nie zgadzają się wydarzenia... one nie wpływają mocno na fabułę, ale kurde serio, po cholerę to zmieniać???

A teraz fabuła. Ava poznaje Jessego... nie wiem czemu, ale imię Jesse zupełnie nie pasuje mi do bohatera. Jesse jest miekkie, słodkie.. a on w książce jest jednak apodyktyczny, twardy, kontrolujący... no ale mniejsza o to.. ich spotkanie jest jak grom z jasnego nieba dla obojga. co prawda ciężko mi sobie wyobrazić, że jakiś facet może działać tak na kobietę, że ta zapomina się zupełnie, ale niech będzie. Podoba mi to, jak on o nią zabiega, że ona stara się zachować zdrowy rozsądek (chociaż jej się nie udaje i tu drobny minus).

Nie...

sabi | 2017-09-26

Na fali popularności Greya powstało bardzo dużo książek z podobnym wątkiem, jedne są lepsze drugie gorsze. Seria książek Ten mężczyzna moim zdaniem należy do tej grupy która skrada nie jedno nasze serce. Można się doszukiwać i na pewno odnalezć wiele podobieństw,ale historia Jesse Warda jest ciekawa i intrygująca. W pierwszej części trylogii poznajemy Avę projektantkę wnętrz i charyzmatycznego,zarozumiałego,nieziemsko przystojnego i tajemniczego Jessego. Co wyniknie z tej znajomości, jakie tajemnice ma Jesse na pewno nie dowiecie się z pierwszej części, jednak lekki przedsmak jest i z chęcią sięgniecie po kolejne tomy.