Życie podziemne mężczyzny

Wydawnictwo: Czerwony Pająk
zdrada, kłamstwa
literatura piękna
LubimyCzytać

Dziennik mężczyzny uwikłanego w romans i obsesyjny sex, próbującego przy tym za wszelką cenę utrzymać małżeństwo. Historie jego męskich przyjaciół, też wiarołomców, wiwisekcja niejawnej strony mężczyzny. Uwaga - wulgarne! Życie Podziemne Mężczyzny - rzecz kultowa, książkowy must have, oparty na blogu, który przez 3 lata był najbardziej popularnym i najczęściej komentowanym dziennikiem w...

Dziennik mężczyzny uwikłanego w romans i obsesyjny sex,
próbującego przy tym za wszelką cenę utrzymać małżeństwo.
Historie jego męskich przyjaciół, też wiarołomców,
wiwisekcja niejawnej strony mężczyzny.
Uwaga - wulgarne!

Życie Podziemne Mężczyzny - rzecz kultowa, książkowy must have,
oparty na blogu, który przez 3 lata był najbardziej popularnym
i najczęściej komentowanym dziennikiem w polskiej blogosferze.

Autor książki przez kilka lat zapraszany był do niezliczonej ilości programów TV,
traktujących o zdradach, oszustwach i cielesności mężczyzn.
Nakręcono o nim oraz o fenomenie bloga i książki kilka poważnych reportaży
i napisano nie mniejszą ilość prac magisterskich.
Nie da się też ukryć, że zarówno blog jak i książka
należały do najbardziej znienawidzonych pozycji w internecie,
a sam autor dostawał nawet pogróżki.

Po 10 latach od pierwszego książkowego wydania, widać,
że zainteresowanie książką,
a więc i tematyką zdrad i męskiej lubieżności nie zmalało.
Jedyne co się zmieniło to siła związków.

Oczywistym jest, że bohaterowie opowieści Michała W.Pistoleta
do mistrzów ogłady i taktu w stosunku do kobiet nie należą.

Jednak ich dramatyczna walka o to, by zdrada nie wyszła na jaw,
a ukochana kobieta nie poznała prawdy jest w dzisiejszych czasach
tumiwisizmu oraz wdupizmu wręcz rozczulająca!

I właśnie ten - co prawda głęboko ukryty - romantyzm bohaterów jest prawdopodobnie przyczyną,
że książka Życie Podziemne Mężczyzny, nie jest odsprzedawana.

Tę książkę chce się po prostu mieć i zaglądać do niej co jakiś czas.
Z rozrzewnieniem.

Jeżeli nie lubisz czytać książek - to przeczytaj tę jedną, najważniejszą!

źródło opisu: http://zyciepodziemnemezczyzny.pl/oksiazkach.html

źródło okładki: http://zyciepodziemnemezczyzny.pl/oksiazkach.html

dzoanka | 2018-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2018

Po raz kolejny przeczytałam tę książkę. Nie powiem za pierwszym razem zbulwersowała mnie trochę bardziej...teraz czytałam ją dla przypomnienia, bo czeka mnie tom II. Co do samej treści...każdy zdradza...niestety

Octus | 2017-11-30
Przeczytana: październik 2009

Nie będę tutaj oceniać autora, który kojarzy mi się z dresem i uchodzi za stereotypowego samca, który musi zaspokajać swoje potrzeby gdzie i z kim popadnie;-) bo lubię czytać takie historie, ale jego osoba mi w tym przeszkadzała - paradoksalnie, bo przecież jest autorem. Bardzo mnie denerwowała druga część ksiązki, te maile czy jak to nazwać, tak - przepraszam - z dupy wzięte. Najbardziej z tego wszystkiego podobał mi się projekt okładki i sceny seksu.

ice_water | 2017-05-22

Książka GENIALNA juz dawno się tak nie śmiałam czytając

chodnikowa | 2017-03-20
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 22 marca 2017

Totalna szmira. Szkoda więcej słów na ten wytwór.

aneta | 2016-12-29

Sama nie wiem jak ocenić tę książkę.Dużo wulgaryzmów, które nie zawsze się dobrze czyta. Czy dowiedziałam się co siedzi facetom w głowie? Od dawna wiedziałam :P Autor segreguje ludzi na facetów-Panów, którzy są królami wszystkiego, korzystających z życia oraz na głupiutkie kobiety bez mózgu. Czy rzeczywiście tak jest? Nie sadzę,myślę ,że istnieje na tym świecie kilka inteligentnych facetów jak i kobiet,mających pewne wartości w życiu i zachowujący się jak ludzie a nie jak zwierzęta.
Lubię tego typu książki, ale tej nie przeczytałabym drugi raz.

Daniel | 2016-03-13
Przeczytana: 13 marca 2016

Kłamać to utrudniać sobie życie. I autor tej książki w końcu to sam sobie udowodnił. Byle jednak paniom nie próbował udowadniać, że jego świat jest jedynym prawdziwym, bo upadnie on (świat) jeszcze mocniej.

Jennix | 2015-07-14

Makabryczna, obleśne, wulgarne dno.

kasik | 2015-04-25
Przeczytana: 25 marca 2015

Romans, jaki romans??? To w sposób surowy i szczery opisane sprawy relacji damsko-męskich z punktu widzenia mężczyzny. I jeśli faktycznie tak mężczyźni widzą "relacje" i taki mają stosunek, to ja chyba zaliczam się do tych kretynek, które myślą, że mój facet, to tak by nie mógł i nigdy by nie zrobił:). I wolę żyć w takim przekonaniu, albo nie, wcale nie wolę. I naprawdę chciałabym wiedzieć, co czasami siedzi w głowie faceta. To ciekawa i trochę inna książka, nieźle napisana i szybko się czyta,polecam.

my_len | 2015-03-07
Przeczytana: 06 marca 2015

Co mnie skusiło do przeczytania książki? Chyba różnorodność opinii, niedostępność w wersji papierowej i przede wszystkim to, że nikt z moich znajomych jej nie przeczytał. :) Tak to wszystko zbliżyło mnie do przygody z bohaterami. Szczerze? nie żałuję żadnej minuty poświęconej książce.
Książka sama w sobie jest bardzo kontrowersyjna. A to przez to, że społeczeństwo nakreśla nam granice tego co wolno a czego nie wypada. Ludzie, nie bądźmy wszystkimi. Każdy jest na swój sposób wyjątkowy. Nasza wyjątkowość jest na różny sposób interpretowana w zależności od tego kto jakie ma spostrzeżenie na świat. Tak samo jest z tą książką. Jest bardzo wyjątkowa, bo pozwala nam wejść w mały a tym samym wielki świat autora, może nawet w jego psychikę. Oczywiście co jest faktem a co jest dodane wie tylko sam autor a my jako czytelnicy możemy tylko się tego domyślać, o jest równie interesujące. Otóż jak dla mnie najważniejszy wątek który ciągnie się przez całą książkę to rozwijanie i realizowanie...

Hilaritas | 2015-01-13
Przeczytana: 05 stycznia 2015

Megamocne! Jeżeli chodzi o sceny seksu, język i samą historię. Muszę powiedzieć, że lubie tego typu literaturę, ale pierwszy raz zetknęłam się z taką książką. "50 twarzy greya" to literatura dla dzieci przy tym