Zabić bogatych

Czerwony Pająk
2019-07-22
2019-07-22
polityka powieść akcji

Lektura tej książki to jak jazda pendolino. Nie sposób wysiąść przed stacją końcową. Dokąd pędzi? Naprawdę warto sprawdzić. Jest akcja, jest humor, jest doskonały język, jest nad czym się zastanowić w trakcie i po przeczytaniu. Szczerze polecam.

Rewelacja kochani...Taka wizja świata mi pasuje❤️ Giną najbogadsi ludzie świata w tym prezydenci czołowych państw... Bogaci ludzie są w niebezpieczeństwie... biedni są bezpieczni... Czy ty jesteś na liście do odstrzału? Armagedon bogatych...tak prasa nazywa śmierć tysięcy bogatych ludzi- dzieci, młodych, dorosłych i starych. Konstrukcja książki jest wspaniała. Czyta się ją jednym tchem.. A zakończenie - tu się mocno zdziwiłam. Autor nieźle to rozegrał😍 Ja daję 10/10 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐ oby było więcej taki książek...

Na pewno wciągająca książka. Bardzo ciekawa koncepcja.

Na pewno wciągająca książka. Bardzo ciekawa koncepcja.

Autor jedzie po bandzie, wymyśla niestworzone rzeczy, ale... to wszystko ma sens. Bardzo lewackie (pozytywnie),bardzo zaangażowane, wariackie. Zaskakujący finał. Polecam.

Przeczytałam całą. Nie, nie przeczytałam, pochłonęłam! Jak za dziecięcych lat, gdy czytałam książki od początku do końca na raz, bez odkładania.
Na gorąco mogę powiedzieć,że naprawdę autor namalował naprawdę niezły film!.
Spędziłam niecodzienne popołudnie w towarzystwie Michała Leca i Eve Northug.
Otrzymałam też pozytywny zastrzyk wiary w to, że jeśli tylko gdzieś w podświadomości, to żyje gdzieś u kogoś w głowie nadzieja,że świat się ocknie.

Na gorąco mogę powiedzieć,że naprawdę autor namalował naprawdę niezły film!.
Spędziłam niecodzienne popołudnie w towarzystwie Michała Leca i Eve Northug.
Otrzymałam też pozytywny zastrzyk wiary w to, że jeśli tylko gdzieś w...

Miałam wrażenie, że oglądam film akcji jak ją czytałam. Scena po scenie narasta napięcie, wartko poprowadzone wątki i zwroty, mega materiał na scenariusz. Podział na krótkie rozdziały przyspiesza czytanie, więc można pochłonąć w jeden wieczór. Pod względem językowym jest jak kino stylu zerowego - słowa są po to, żeby przekazać to, co się dzieje, jak przezroczysta matryca za którą skrywają się wydarzenia i postaci. Mimo to wyczuwalny jest styl autora, zwłaszcza w dialogach, które aż słychać! I najważniejsze - zakończenie powala. Popłakam się, ale nie napiszę czy ze smutku czy szczęścia, żeby nie spojlować ;)

• Literatura - Polska
  • APLIKACJA
  • Thriller / Kryminał
  • Kwe
  • Przeczytane w 2020

Dodaj cytat z książki Zabić bogatych