Żona pozornie spełniona, dobrze sytuowana pani domu, odkrywa niepokojące szczegóły w zachowaniu męża. Mąż zmęczony trwaniem w nudnym związku, znajduje kobietę swojego życia. Kochanka atrakcyjna, świetnie zapowiadająca się bizneswoman, pragnie znaleźć mężczyznę, który obdarzy ją ciepłem i uczuciem.

AgaFrank | 2015-04-14

Fajna książka... We mnie przynajmniej wzbudzała dość spore emocje... Rozumiałam każdą ze stron, nie rozumiałam zakończenia, ale rozumiałam, zę czasami tak się właśnie wszystko kończy: skruszony mąż wraca na łono rodziny, próbując wynagrodzić żonie swoją zdradę, a kochanka zostaje z niczym, samotna, załamana i poniżona. Łatwo jest oceniać, ale książka jest napisana tak wymiarowo, ze za każdym razem stajemy po stronie postaci, która właśnie opowiada o swoim osobistym dramacie i powodach, dlaczego do niego doszło... Podobała mi się ta niejednoznaczność i brak możliwości zaszufladkowania bohaterów: 'to jest ta zła', 'to jest ta dobra'... Niezła pozycja, warta przeczytania.

Nina | 2013-11-14
Przeczytana: 13 listopada 2013

Bardzo życiowa książka. Czyta się błyskawicznie.

Książka podzielona na trzy księgi: żony, męża, kochanki.

Każdy z nich widzi to małżeństwo inaczej i każdy się czuje ofiarą...mogło być inaczej - gdyby nie przestali ze sobą rozmawiać, pielęgnowali związek...teraz związek tonie z powodu niedomówień i niewypowiedzianych żali...

Justyna | 2017-03-23
Przeczytana: 23 marca 2017

Książka jest opisana za pomocą trzech osób: żony, męża i kochanki. Każda z osób ma inny punkt widzenia całej sprawy. Ze strony czytelnika bardzo realnie to wszystko wygląda. Romans trzyma w napięciu, a zakończenie jest zupełnie inne niż książka mogłaby pokazać. Polecam

Jagoda30 | 2012-10-19

Nie spodziewałam się rewelacji, a jednak książa miło mnie zaskoczyła. Wciąga tak, ze trudno się od niej oderwać

Fragile | 2011-02-25
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

wciąga, dla tych którzy byli (są) jedną ze stron; może być jak otwarcie skrzynki z własnymi demonami...
polecam

Karina | 2015-05-29

Bardzo pouczająca książka, polecam :)

Vivan | 2012-12-28
Przeczytana: 28 grudnia 2012