Życie podziemne mężczyzny. Tom 2. Rewanż

Michał W. Pistolet Wydawnictwo: Czerwony Pająk literatura piękna
Czerwony Pająk
literatura piękna
2015-02-01

Hmm... happy end???nie pasuje mi do tej książki...I to właśnie koniec mnie najbardziej rozczarował.

Książka niezwykle emocjonująca. Ale i śmieszna. Czytasz i sama gęba uśmiecha się do kartek. Jeszcze ciekawsze jest to, że czytasz i do ostatniej kartki nie wiesz jak się zakończy. Czy to będzie kolejna książka gdzie ,, żyli długo i szczęśliwie" czy może zakończy to happy endem inaczej. Gdybać może sobie każdy ale co jak co, trudno ją w trakcie rozgryźć. Uwielbiam to!
Po...

• E-BOOKi