Nie, nie chcę się zapisać do klubu książki

Okładka książki Nie, nie chcę się zapisać do klubu książki Virginia Ironside
Okładka książki Nie, nie chcę się zapisać do klubu książki
Virginia Ironside Wydawnictwo: Zysk i S-ka literatura piękna
No! I don't Want to Join a Bookclub
Zysk i S-ka
2007-01-01
2007-01-01
Tomasz Bieroń
starzenie humor

Zapiski z pamiętnika angielki , która nie do końca może pogodzić się z tym, że na jej torcie pierwszą cyfrą jest szóstka, a nie piątka. Podczas czytania można się pośmiać jak i wzruszyć. Tę książkę mogę wrzucić do worka "czytadełko", ponieważ jest to dobry "odmóżdżacz" pomiędzy ciężkimi lekturami.

Podobno starość zaczyna się po 60-ce ;)

Podobno starość zaczyna się po 60-ce ;)

Czytadło. Trochę zabawna, ale nie jakoś wybitnie. Odrobinę brak w niej konsekwencji, ale w końcu to kobiecy pamiętnik :) Jak już ktoś wyżej napisał, ciekawe spostrzeżenia na temat związków międzypokoleniowych i w sumie tylko dlatego warto ją przeczytać.
Ah.. rozczuliły mnie opisy dotyczące opieki nad wnukiem. Zalecenia rodziców i to jak ona je realizuje :) Zupełnie jak bym czytała o sobie, swojej córce i jej babci :)

Nie jest to literatura wysokich lotów. Czytadło trochę zabawne, trochę smutne. Trochę prawd życiowych. Mam mieszane uczucia co do tej książki.

Wystawianie opinii o książce, którą się przeczytało parę lat temu nie jest łatwym zadaniem, ponieważ brakuje tej opinii świeżości, wiarygodności i emocji. Mogę tylko powiedzieć, że gdy wspominam tę książkę i spoglądam na nią stojącą wśród innych na półce mam przyjemne odczucia... i chyba właśnie taka ta książka jest przyjemna i lekka dla oka :)

Początkowo nie potrafiłam przekonać się do książki-pamiętnika kobiety starszej od mojej mamy. Ale jest to książka rewelacyjna! Polecam każdemu:)

!!! :))

!!! :))

Naprawdę dobra książka, warto przeczytać, cenię sobie książki z racjonalnym i optymistycznym podejściem do życia, jeżeli cenisz je również, ta książka jest świetną pozycją!

Przezabawna książka!

Przezabawna książka!

Bardzo trafne spostrzeżenia dotyczące starszych ludzi. I do tego prześmiewcza książka

• 2011
  • 35🐝 literatura współeczesna +2000
  • Rekomendacje
  • Literatura piękna obca

Dodaj cytat z książki Nie, nie chcę się zapisać do klubu książki