Obiektowe bazy danych

Wydawnictwo: Helion
8320424879
LubimyCzytać

Oto podręcznik, w którym położono nacisk na podstawowe cechy związane z modelem danych i językiem dostępu do obiektowych baz danych. Wyjaśniono problemy, jakie należy rozwiązać, aby zintegrować programowanie obiektowe z bazami danych. Omówiono metodę ścisłego opisywania struktury i zachowania się obiektów za pomocą schematu obiektowych baz danych. Przedstawiono znane systemy zarządzania obiektowymi bazami danych, a także standardy w dziedzinie obiektowych baz danych.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!