Świadek koronny

Wydawnictwo: Czytelnik
hobby

Książka podsumowująca 55-letnią działalność estradową Jerzego Ofierskiego. Czytelnik znajdzie w niej informacje dotyczące niektórych scenek kabaretowych, garść anegdot poświęconych związanym z nimi artystom, opisy zagranicznych wojaży zwłaszcza na spotkania z amerykańską i australijską Polonią. Wszystko to jak zawsze u tego autora wzbogacone o udane karykatury, przyprawione żartem, kpiną, ale też nie pozbawione autoironii.

tof | 2016-06-05
Przeczytana: 16 marca 2016