Ewangelia dla nienormalnych

Wydawnictwo: Fundacja Malak
religia
sjs

Ta książka jest dla Ciebie, jeśli: - czujesz, że z Twoim życiem coś jest nie tak; - wszystko, co robisz, kończy się porażką; - nie możesz odnaleźć sensu w wydarzeniach, które Ci się przytrafiają; - masz wrażenie, że nikt Cię nie rozumie i że nie potrafisz dogadać się nawet z najbliższymi; - myślisz sobie czasem, że Twoje życie jest po prostu nienormalne. Nie oczekuj! Że po przeczytaniu tej...

Ta książka jest dla Ciebie, jeśli:

- czujesz, że z Twoim życiem coś jest nie tak;
- wszystko, co robisz, kończy się porażką;
- nie możesz odnaleźć sensu w wydarzeniach, które Ci się przytrafiają;
- myślisz sobie czasem, że Twoje życie jest po prostu nienormalne.

Nie oczekuj!

Że po przeczytaniu tej książki znikną wszystkie Twoje problemy, a cała nienormalność Twojego życia się skończy!

Na co możesz liczyć?

Zobaczysz, że najbardziej nienormalny w tym świecie jest Pan Bóg i kiedy w Jego świetle przyjrzysz się sobie, to Twoja nienormalność stanie się najnormalniejsza na świecie. Co więcej, okaże się, że właśnie w niej jest Twoje prawdziwe szczęście.

Doświadczysz, że nienormalność jest błogosławieństwem.

Bo Ewangelia jest właśnie dla nienormalnych!

źródło opisu: https://sklepmalak.pl/pl/p/Ewangelia-dla-nienormalnych/457

źródło okładki: https://sklepmalak.pl/environment/cache/images/0_0...»

Michelle | 2019-07-04
Przeczytana: 04 lipca 2019

Wracam do tej książki w trudnym czasie, ponieważ przypomina mi o tym, że Ewangelia jest żywa a jej przesłanie aktualne ponad 2000 lat później. To komentarz do tekstu Pisma Świętego bez zbędnych dodatków i poetyckich upiększeń, przemawia, dotyka, przemienia.

Freja78 | 2019-04-23
Przeczytana: 23 kwietnia 2019

Nie bądź chrześcijaninem, bo tak trzeba. Bo tak cię wychowano. Bo inni są. Bo taka jest tradycja. Bądź chrześcijaninem dlatego, że tak wybierzesz i bądź w tym najlepszy.

Herodott | 2019-02-28

Jest moc!

Rafał Splisteser | 2019-02-05
Przeczytana: 05 lutego 2019

polecam wszystkim tym co szukają sensu życia i mają wiele pytań dlaczego tak a nie inaczej wygląda moje życie

Freja78 | 2018-10-07
Przeczytana: 07 października 2018

„Najtrudniejsze z tego wszystkiego jest jednak to, że kiedy w tej pustce, w tym oczekiwaniu, czasem w poczuciu całkowitego bezsensu wreszcie Go spotkamy, to jest to zupełnie inne od naszych pomysłów czy oczekiwań. (...)
Nawet jeśli wejdziesz w totalne bagno, On tam czeka ze swoją ręką, żeby Cię wyciągnąć.”

ŁUKASZ | 2018-09-19

Życia mi nie odwróciła, ale parę myśli i cytatów zostanie.

Sanna | 2018-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2018

Książka oryginalna, ciekawa, warto do niej wracać. Na pewno godna polecenia osobom przydołowanym (szczególnie pierwsze rozdziały). Mimo że czyta się szybko, nie jest jednak łatwa – zwłaszcza fragment o walce z Bogiem był dla mnie trudny do zaakceptowania i zrozumienia. Bywa, że nie do końca zgadzałam się z autorem, ale moje ogólne wrażenie jest bardzo pozytywne.

A czy wiecie, dlaczego pewien zakonnik się nie modlił? To był fragment który szczególnie mnie poruszył...

OwocneSerce | 2018-06-03
Przeczytana: 21 października 2019

Książka(nie pierwsza od tego autora, którą przeczytałem) bardzo dobra, ciekawe informacje na temat wiary, nie tylko dla wierzących!

Przeczytałem ta książkę trzeci raz. Dochodzę do wniosku, że to najlepszy autor chrześcijański w Polsce. Dlaczego? Bo jest w swych wypowiedziach asekuratywny. Nie podważa doktryny kościoła, przytacza przemyślane od ojców kościoła słowa już po obróbce własnego umysłu, w sposób zrozumiały i przystępny.

Gwiazdka w dół, bo książka dla mnie za krótka, ale się nią nacieszylem i tak.

Dziękuję.

Ciutwięcej | 2018-05-17

Tak niepozorna, a tak perfekcyjna!!!! Już możecie lecieć do sklepu, nie pożałujecie- a dla ciekawskich tekst o książce na blogu: http://ciutwiecej.pl/2018/02/ksiazka-ewangelia-dla-nienormalnych-adam-szustak-op/

Nielotna | 2018-05-06
Przeczytana: 05 maja 2018

Śledzę działalność o.Szustaka, więc wiedziałam czego się spodziewać. Dostałam to czego potrzebowałam na teraz, ale na pewno wrócę jeszcze raz i poszukam nowych kawałków, które pozwolą mi po raz kolejny wstać. Dla szukających, pogubionych i nieodnalezionych.