Podwójne wychylenie

Stacja 7
2023-11-13
2023-11-13
literatura polska Bóg relacja modlitwa refleksje Pismo święte

Znasz Ojca Adama Szustaka?

Właśnie skończyłam czytać jego najnowszą książkę „Podwójne wychylenie” i z całego serca polecam Wam ten tytuł, będzie to też idealny pomysł na prezent.

Dla kogo?
Dla osób, które wierzą, ale przechodzą lekki kryzys.
Dla osób, które zastanawiają się czy „dobrze się modlą”.
Dla osób, które chcą zbudować lepszą relację z Bogiem, ale coś je blokuje.
Dla osób, które wołają Boga i myślą, że On ich nie słyszy.

Ta krótka książka, bo zaledwie 200 stronicowa, to tak naprawdę około 100 stron treści, bo reszta to zdjęcia czy grafiki. Ale ta mała liczba stron jest bardzo treściwa i konkretna, nie ma tu lania wody i opowiadania dookoła, dlatego właśnie myślę, że to idealna lektura, by sięgnąć po nią w momentach szarugi i ogarniającej nas niemocy/braku motywacji.

Ojciec Adam Szustak w sposób tak prosty i tak, po przeczytaniu, oczywisty pokazuje nam jak Bóg jest z nami na każdym kroku, tylko zwykle nie dostrzegamy Go, bo np. skupiamy się na formie modlitwy, na zadaniach, które mamy do wykonania, nie mamy w sobie tej otwartości i wolności serca albo też… nie słuchamy, bo oczekujemy innej odpowiedzi. Nie potrafimy się puścić i rzeczywiście zaufać.

Każdy rozdział to fragment z Biblii, który analizujemy i, uwierzcie mi, te analizy otwierają oczy na to, jacy jesteśmy poblokowani, jak w rzeczywistości stawiamy >swoje< ponad Boskie. Dodatkowo kończymy te rozdziały zadaniami do wykonania/rozważenia, które pomagają nam zagłębić się w siebie i przede wszystkim w relację z Bogiem.

Fantastyczna książka. Prosty i inspirujący przekaz. Polecam serdecznie!

Znasz Ojca Adama Szustaka?

Dla kogo?
Dla osób, które wierzą, ale przechodzą lekki kryzys.
Dla osób, które zastanawiają się czy „dobrze się modlą”.
Dla osób, które chcą zbudować lepszą relację z Bogiem, ale coś je...

• Do kupienia
  • Samodzielne
  • Kupić może

Dodaj cytat z książki Podwójne wychylenie