Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet

Tłumaczenie: Radosław Madejski
Wydawnictwo: Czarna Owca
He comes next : the thinking woman's guide to pleasuring a man
poradniki
Reminiscencja

„Jego orgazm później” proponuje kobietom niekiedy radykalne, lecz zawsze fachowe porady dotyczące najrozmaitszych spraw, od natury męskiego pożądania począwszy, aż po skuteczne techniki seksualne. Autor kieruje całą uwagę na kwestię męskiej seksualności, wyjaśnia najbardziej powszechne seksualne nawyki i udziela fachowych odpowiedzi na najczęściej zadawane przez kobiety pytania. Jako seksuolog-terapeuta przeprowadził liczne rozmowy z mężczyznami, nie tylko na temat najlepszego seksu, jakiego zaznali, ale również na temat najlepszego seksu, jakiego nie zaznali: przeżyć, o jakich zawsze marzyli i snuli o nich fantazje, ale obawiali się tym podzielić ze swymi partnerkami. Książka napisana w równie dowcipnym i intrygującym, jak „Jej orgazm najpierw” stylu, jest doskonałym przewodnikiem dla par, pozwalającym w pełni cieszyć się seksem i zyskać pewność, że partner przeżywa to samo.
Ian Kerner - doktor nauk medycznych, uchodzi za najbardziej porywającego i najmodniejszego seksuologa naszych czasów.

źródło opisu: http://www.czarnaowca.pl

źródło okładki: http://www.czarnaowca.pl

Justyna_78 | 2019-08-31
Przeczytana: 30 sierpnia 2019

Seksuolog i terapeuta - Ian Kerner - po przeprowadzeniu wielu rozmów z mężczyznami na temat najlepszego seksu jakiego spróbowali albo chcieliby spróbować napisał tę właśnie książkę.
Autor - zwolennik długotrwałego związku, o czym przekonałam się już po przeczytaniu poprzedniej książki tego autora - przemyca również swoje porady jak taki długoletni związek pielęgnować i ile jest jego zdaniem zalet takiego związku.
Książka dla kobiet i mężczyzn, dla wszystkich zainteresowanych tematem seksualności, z właściwym sobie dowcipem napisana o tym jak reagują mężczyźni, jak działa ich ciało i umysł oraz jakie techniki stosować podczas pieszczot mężczyzny.

Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2019
Przeczytana: 11 lutego 2019

Podobało mi się holistyczne podejście autora do tematu pożądania.
Lekka lektura:)

lien | 2012-10-07
Przeczytana: 06 października 2012

poradnik tak jak to głosi Autor książki jest skierowany do myślących kobiet, pragnących lepiej zrozumieć swojego "marsjanina" ;) i motorykę działania jego psychiki oraz odczuć związanych z przyjemnością, zawiera wiele trafnych uwag, które my kobiety często pomijamy lub po prostu ich nie dostrzegamy