Kup teraz - 19 ofert w cenie od 6.99 zł do 34.99 zł

Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet

Ian Kerner Wydawnictwo: Czarna Owca poradniki
poradniki
2010-01-01
Radosław Madejski
seks ciało zmysłowość edukacja seksualna kobiet seksualność mężczyzn orgazm

Fajna pozycja, która porusza naprawdę ważne aspekty ludzkiej, szczególnie męskiej seksualności w sposób lekki i przystępny.

Seksuolog i terapeuta - Ian Kerner - po przeprowadzeniu wielu rozmów z mężczyznami na temat najlepszego seksu jakiego spróbowali albo chcieliby spróbować napisał tę właśnie książkę.
Autor - zwolennik długotrwałego związku, o czym przekonałam się już po przeczytaniu poprzedniej książki tego autora - przemyca również swoje porady jak taki długoletni związek pielęgnować i ile...

Podobało mi się holistyczne podejście autora do tematu pożądania.
Lekka lektura:)

poradnik tak jak to głosi Autor książki jest skierowany do myślących kobiet, pragnących lepiej zrozumieć swojego "marsjanina" ;) i motorykę działania jego psychiki oraz odczuć związanych z przyjemnością, zawiera wiele trafnych uwag, które my kobiety często pomijamy lub po prostu ich nie dostrzegamy

• Legimi
  • 2021