Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet

Okładka książki Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet Ian Kerner
Okładka książki Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet
Ian Kerner Wydawnictwo: Czarna Owca poradniki
poradniki
He comes next : the thinking woman's guide to pleasuring a man
Czarna Owca
2010-01-01
2007-01-01
Radosław Madejski
seks ciało zmysłowość edukacja seksualna kobiet seksualność mężczyzn orgazm

2045

Bardzo przyjemny poradnik. Wytłumaczone wszystko jest tak łopatologicznie, że nie sposób tego nie ogarnąć 😏 Polecam

Książkę szybko przekartkowałem, w moje życie nie wniosła nic nowego. Jednak dla "początkujących" może być przydatna.

Kolejna odsłona tym razem dla kobiet o tym jak zrozumieć i być wyrozumiałym dla mężczyzn. Nie zawsze jesteśmy tymi, którzy tylko biorą mamy również tą drugą stronę, o którą należy zadbać i dać. Polecam jako poradnik dla kobiet w każdym wieku. Książka podzielona na dwie części - opisową i praktyczną.

Książka nie tylko dla Pań ale również dla panów chcących poszerzyć horyzonty, jak dłużej i przyjemniej działać ''w te klocki".

Fajna pozycja, która porusza naprawdę ważne aspekty ludzkiej, szczególnie męskiej seksualności w sposób lekki i przystępny.

Seksuolog i terapeuta - Ian Kerner - po przeprowadzeniu wielu rozmów z mężczyznami na temat najlepszego seksu jakiego spróbowali albo chcieliby spróbować napisał tę właśnie książkę.
Autor - zwolennik długotrwałego związku, o czym przekonałam się już po przeczytaniu poprzedniej książki tego autora - przemyca również swoje porady jak taki długoletni związek pielęgnować i ile jest jego zdaniem zalet takiego związku.
Książka dla kobiet i mężczyzn, dla wszystkich zainteresowanych tematem seksualności, z właściwym sobie dowcipem napisana o tym jak reagują mężczyźni, jak działa ich ciało i umysł oraz jakie techniki stosować podczas pieszczot mężczyzny.

Podobało mi się holistyczne podejście autora do tematu pożądania.
Lekka lektura:)

Podobało mi się holistyczne podejście autora do tematu pożądania.
Lekka lektura:)

poradnik tak jak to głosi Autor książki jest skierowany do myślących kobiet, pragnących lepiej zrozumieć swojego "marsjanina" ;) i motorykę działania jego psychiki oraz odczuć związanych z przyjemnością, zawiera wiele trafnych uwag, które my kobiety często pomijamy lub po prostu ich nie dostrzegamy

• Edukacja seksualna
  • Poradniki

Dodaj cytat z książki Jego orgazm później. Poradnik dla myślących kobiet