MBŚ: Randka pod lupą, czyli Matrymonialne Biuro Śledcze

DSI--Date Scene Investigation: The Diagnostic Manual of Dating Disorders
978-83-7554-184-7
randka, MBŚ, Biuro Matrymonialne
Ag2S

Kerner w najnowszej książce przedstawia zespół Matrymonialnego Biura Śledczego – tajną jednostkę Federalnego Biura Intymności, której jedynym zadaniem jest rozwiązywanie dylematów partnerstwa i przekazywanie umiejętności, dzięki którym więcej nie padniesz ofiarą miłosnej zbrodni. Przeczytasz o twardzielach, którzy nie potrafią przetrwać pierwszej rundy i o mięczakach, których nie sposób...

Przeczytasz o twardzielach, którzy nie potrafią przetrwać pierwszej rundy i o mięczakach, których nie sposób powalić na deski. Poznasz rozdzierające serce losy osobników typu DPU (Desperat Poszukujący Uznania) oraz ich antagonistów PUZ (Podejrzany Unikający Zaangażowania). Zyskasz prawo wglądu w akta ujawniające miłosne nadużycia, m.in. partnerskie występki i inne bałamutne zbrodnie. Sięgnij po wiedzę dotąd zarezerwowaną tylko dla wybranych, stosuj najnowsze metody śledcze i odszyfruj złożony system danych – począwszy od testów SKRA (Seksualność, Krzepa, Romantyzm, Atrakcyjność), aż po konsultacje z tajnymi agentami z WZP (Wydział Zaginionych Partnerów). Przygotuj się, będziesz działać w konspiracji, balansując na granicy prawa! Masz jednak prawo NIE zachowywać milczenia!

Kate | 2015-12-25
Przeczytana: 07 maja 2015

Książkę dostałam jako jeden z prezentów urodzinowych. Celem kupujących pewnie było rozbawienie mnie. Książka bardzo lekka i zabawna. Można przeczytać na poprawę humoru.

enhap | 2013-11-17
Przeczytana: 17 listopada 2013

Ciekawa książka, napisana w dość ironiczny i analityczny sposób. Opowiada o różnych zaburzeniach w relacjach, i ponieważ raczej nie jesteśmy ideałami, to w jakiś stopniu każdemu przyda się wiedza w niej zawarta. A nawet jeśli nie konkretna wiedza, to przynajmniej zobaczy jak z zewnątrz mogą wyglądać jego zachowania, co wcale nie musi być śmieszne.

Magdalena | 2016-11-08
Na półkach: 2016, Przeczytane