Sex Recharge: A Rejuvenation Plan for Couples and Singles
978-83-7554-220-2
poradniki
kosmateczka

Dla wielu z nas - czy jesteśmy związani z kimś na stałe, czy umawiamy się na randki - życie uczuciowe bywa źródłem zatrucia i frustracji. Seks od nowa przedstawia rewolucyjną metodę regeneracji. Post i zmiana diety poprawiają metabolizm i naturalne procesy chemiczne organizmu. "Odtruwanie" seksu wpływa na reakcje neurologiczne i pozwala na odnowę życia uczuciowego. Ian Kerner przedstawia...

Ian Kerner przedstawia rewolucyjny trzydziestodniowy program, dzięki któremu złapiecie oddech i gruntownie odbudujecie swoje życie uczuciowe. Jeśli żyjecie w związkach, nauczycie się postrzegać "seksualny dorobek" nie tylko jako serię fizycznych zbliżeń, ale też jako integralną część waszej tożsamości. Single wyrwą się z randkowego kieratu, odetchną i odzyskają wewnętrzną siłę. Czy jesteście samotni, czy żyjecie w związkach, Seks od nowa pozwoli wam osiągnąć w życiu osobistym to, na co zasługujecie.

Andrzej | 2016-10-02
hutka | 2014-08-24