Bezsenne Noce 3

Cykl: Bezsenne noce (tom 3)
Wydawnictwo: Ringo Ame
9788394200732
komiksy
saru

Nieśmiały student Rikiya Higuchi zostaje uratowany z opresji przez Endo, przypadkiem wezwanego demona wysokiej klasy. W świecie ludzi Endo uwięziony jest w ciele nastolatka. Mimo wszystko Rikiya zaczyna coś do niego czuć, powoli uświadamiając sobie, że się z nim zakochał. Sprawy nie ułatwia mu sam Endo, który niespodziewanie go całuje... Jakby tego było mało, Rikiya zostaje uprowadzony do świata demonów przez braci Endo, wrogo nastawionych do przyszłej głowy rodu. Co się stanie z Endo, który musi wrócić do swojej krainy, by uratować Rikiyę?

źródło opisu: Ringo Ame, 2015

Belcia70 | 2015-11-23
Przeczytana: 21 listopada 2015

Urocze :)

PolishPopkulturę | 2015-11-05

Uroczo głupiutkie zakończenie uroczo głupiutkiej serii. Sam jestem zaskoczony, że tak bardzo mnie wciągnęło i tak bardzo mi się spodobało. Czekam na więcej pozycji od tej autorki!

Więcej o komiksach piszę na fb.com/polishpopkulture

| 2015-10-17
Na półkach: Przeczytane, Mangi
Przeczytana: 16 października 2015

Tyle się musiałam naczekać na 3 tom :) Jednocześnie skacze z radości, że dane jest mi go przeczytać, a jednocześnie ubolewam nad tym, że jest to ostatni tom opowieści o Hirikim i Endo :P

Bardzo polubiłam bohaterów, a Endo w postaci demona prezentuje się lepiej niż myślałam :)