Wyzwanie czytelnicze LC
Operasjon Påskelilje
Ag2S

W małym, miłym miasteczku Elvestad czasami dzieją się dziwne rzeczy. Tiril i Oliver, dwoje młodych detektywów, zawsze są na posterunku. Razem ze swoim psem rozwiązują zagadki, z którymi nie mogą poradzić sobie nawet dorośli policjanci. W Elvestad skradziono cenny obraz. Policja aresztowała złodzieja, on jednak nie przyznaje się do winy. Tymczasem Tiril i Oliver dokonują tajemniczego odkrycia...

W Elvestad skradziono cenny obraz. Policja aresztowała złodzieja, on jednak nie przyznaje się do winy. Tymczasem Tiril i Oliver dokonują tajemniczego odkrycia przed domem podejrzanego... Co odkryli tym razem i czy ich odkrycie coś zmieni?

źródło opisu: http://mediarodzina.pl/

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/

Ornelle | 2015-11-01
Przeczytana: 04 kwietnia 2015

Cała seria jest po prostu genialna. Idealna dla małych czytelników w wieku 6-7-8 lat, którzy rozpoczynają przygodę z samodzielnym czytaniem. Duże litery, fantastyczne ilustracje i wciągające przygody głównych bohaterów - takie na poważnie, ze śledztwem, czarnymi charakterami, zagadką, którą pomagają rozwiązać mądre dzieciaki z sympatycznym i przyjaznym psem Ottonem. Córki 7 i 9-latka połknęły wszystkie części jedną po drugiej. Polecam wszystkie z czystym sumieniem!

trele_morele | 2016-02-12
Przeczytana: 12 lutego 2016

Świetne! Moje dzieci dukają, ale czytają, sympatyczni bohaterowie i fajne pomysły na śledztwa. Polecam fanom Lassego i Mai.

olaf2009 | 2016-10-28
Przeczytana: 28 października 2016

Dobra. O tym, że pozory mylą i czasami warto posłuchać dzieci.

Jakub | 2018-11-11
Przeczytana: 06 listopada 2018