7 kroków do osiągnięcia szczęścia. Jak wykorzystać moc Wszechświata

Wydawnictwo: Illuminatio
Leveraging the Universe: 7 Steps to Engaging Life's Magic
poradniki
Precious

Czy wiesz, że w osiąganiu sukcesu i spełnianiu twoich marzeń może ci ktoś pomóc? Naucz się, jak robiąc najmniej, otrzymać jak najwięcej, a część zadań przekazać Wszechświatowi! To już trzecia książka z serii INSPIRIO, która powinna znaleźć się w biblioteczce każdej zorientowanej na sukces osoby. Znajdziesz w niej praktyczne wskazówki, co można, należy i trzeba zrobić, aby okiełznać energię...

To już trzecia książka z serii INSPIRIO, która powinna znaleźć się w biblioteczce każdej zorientowanej na sukces osoby. Znajdziesz w niej praktyczne wskazówki, co można, należy i trzeba zrobić, aby okiełznać energię Wszechświata, a czego za wszelką cenę unikać. Gdy je zastosujesz, wyzwolisz wewnętrzną siłę, dzięki której mądrze wykorzystasz swoje myśli, słowa, czyny oraz moce nadprzyrodzone, jakie w tobie drzemią. Nadasz wówczas swojemu życiu odpowiedni kurs, tak, by najprostszą drogą odzyskać radość, szczęście i osiągnąć sukces.

Wyzwól magię życia, dostosuj swoje przekonania do marzeń i zaczniesz je urzeczywistniać! Zrozum, że zajmujesz święte miejsce w akcie tworzenia – sam będąc twórcą. Przybliż się do osiągnięcia wytyczonych celów i realizuj nawet najśmielsze plany.

To właśnie dzięki tej książce, będącej zbiorem różnych historii, przykładów i anegdot, przekonasz się, że nie ma rzeczy niemożliwych, a w tej drodze ku szczęściu zawsze pomaga ci sprzyjający Wszechświat. Wraz z nim postaw siedem kroków i stwórz życie, o jakim zawsze marzyłeś – zachwycające, satysfakcjonujące, w otoczeniu serdecznych przyjaciół.

Z każdym rozdziałem tej książki przybliżasz się do szczęścia…

źródło opisu: Wydawnictwo Illuminatio, 2014

źródło okładki: http://www.illuminatio.pl

Patryk Tarachoń | 2019-07-01

Recenzja ,,7 kroków do osiągnięcia szczęścia”?

,,Moim zdaniem tego rodzaju pseudo duchowe książki, nie powinny być brane na poważnie. Przy okazji, według mnie nie ma gotowego przepisu na szczęście ani żadnej magii w chmurach czy po drugiej stronie kosmosu. Człowiek nieszczęśliwy, łapie się każdej pomocy, a wiele wydawnictw i autorów czerpie z tego zyski, wciskając różności, na które powinniśmy uważać."

Więcej: https://patryktarachon.pl/7-krokow-do-osiagniecia-szczescia-mike-dooley/