Dziesięć najważniejszych przesłań, które chcą Ci przekazać zmarli

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
filozofia i etyka
LubimyCzytać

Zmarli chcą się z Tobą skontaktować, więc podzielili się swoją wiedzą z Autorem, którego książki zostały przetłumaczone na 25 języków, i który jest jedną z gwiazd filmu Sekret. Ci, którzy odeszli ujawniają, że sami wybraliśmy życie w obecnych, dość prymitywnych czasach. Rzuca to zupełnie nowe światło na dzisiejsze problemy, ograniczenia i troski. Dzięki tej książce dowiesz się, co się dzieje z ludźmi po śmierci. Autor ostatecznie obala mit piekła i uzmysławia, że Twoim celem nie jest znoszenie nieprzyjemności, a ich przemiana. Od teraz będziesz pozytywnie odbierał chwilowe trudności i dostrzegał trwałe dary. Dowiesz się, czy zmarli chcieliby Cię za coś przeprosić. Poznasz również dalsze losy swoich dawnych zwierząt domowych. Nowa wizja zaświatów - nowe szanse w życiu.

źródło opisu: Helion

źródło okładki: Helion