Piłka nożna dla młodych zawodników - Buxton Ted, Jago Gordon

Wydawnictwo: Publicat
sport

Książka prezentuje obszerny zestaw ćwiczeń, umożliwiający opanowanie umiejętności cechujących zawodowych piłkarzy. zawiera szczegółowy opis ćwiczeń od podstawowych, pozwalających na panowanie nad piłką, poprzez bardziej skomplikowane przygotowujące do gry, aż do doskonalących rozmaite taktyki ataku i obrony. zestaw ilustracji do wszystkich ćwiczeń pozwala na dokładne ich zrozumienie i wykonanie. Treningi nie wymagają szczególnego sprzętu, można wykonywać je na podwórku, boisku szkolnym czy na łące z prowizoryczną bramką. Ted Buxton jest trenerem z trzydziestoletnim doświadczeniem. Trenował zarówno drużyny młodzików, jak i zawodowe zespoły piłkarskie, które zdobywały najcenniejsze nagrody i puchary. Jego metody szkolenia piłkarzy są nowoczesne, kompleksowe i skuteczne.

gladysh | 2011-04-11
chodan | 2016-11-13