Charlotte i bolesne sekrety

Cykl: Charlotte (tom 2)
Wydawnictwo: Media Rodzina
Charlottes Traumpferd: Gefahr auf dem Reiterhof
Ag2S

Drugi tom serii o Charlotcie – młodej wielbicielce koni, autorstwa znanej pisarki kryminałów, Nele Neuhaus. Po powrocie z wakacji Charlotte nareszcie ma mieć własnego wierzchowca. Jednak kiedy zamierza przystąpić do egzaminu na odznakę jeździecką, ktoś niszczy nowe siodło dziewczynki i wysyła anonim do zarządcy stadniny. Dla Charlotte sprawa jest jasna – ktoś chce jej zaszkodzić. Dziewczynka wraz z przyjaciółką podejmują się odnalezienia sprawcy.

źródło opisu: http://mediarodzina.pl/

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/

| 2016-06-02

Super książka pełna przygód i tajemnic. Nie można jej nie przeczytać!!!!

trele_morele | 2016-02-04

Córka uwielbia! Dzięki Charlotte wcągnęła się w czytanie. A ta lektura do najłatwierdzych nie należy. Polecam!

Rita22 | 2015-12-29
Przeczytana: listopad 2015

Opinia może trochę łączy się z wiekiem, staję się już za stara na tego typu książki, jednak zawsze mam prawo do wyrażenia swojej opinii, nie narzucając jej komuś. Prawda?

Druga część jest ostatnią jaką z tej serii kiedykolwiek przeczytam (zapewne wyjdą kolejne części). Fabuła jest prosta jak drut, i nawet ten kto nie czytał książki od początku zorientowałby się kto tu jest złem. Poza tym nie jest to książka fantastyczna ani dla dzieciaków, dlatego pisanie iż Charlotte bała się koni takich jak Hanko, i miała dopiero co uczyć się do praktycznych egzaminów na odznakę, a jakimś cudem na treningu udawało jej się skakać przeszkody liczące 1,4m jest nie tylko nieprawdopodobne ale i nudzące.

Do każdego należy własna opinia jednak z mojej strony: nie polecam czytać tej książki.

Jestem pasjonatką koni ta książka urzekła mnie, wyjątkowa, urocza jest.
Historia Charlotte, która jest amazonką uprawia konną jazdę i skoki na swoim ulubionym wierzchowcu.
Wraca po wakacjach z Francji prosto do domu z nowym koniem Won Da Pie.
Chce spełnić swoje największe marzenie.
Kiedy Charlotte chce przystąpić do egzaminu na odznakę jeździecką ktoś niszczy jej siodło.
Dziwny anonim przychodzi do niej ktoś chce zaszkodzić dziewczynce, żeby nie wygrała zawodów.
Pełna uroku, ciepła, miłości do konia ma Charlotte bardzo kocha swojego Won Da Pie pragnie wygrać być najlepsza.
Osiągnąć cel, marzenie spełnić.
Bardzo piękna książka polecam bardzo!!!!

Drugi tom o przygodach Lotte i jej przyjaciół ;) Młoda amazonka wraz z Won da Piem bierze udział w pokazach skoków, jako że jej wierzchowiec jest wprost idealnie stworzony do tej dyscypliny!!!!!!! Lotte bardzo się bała skoków, gdyż nigdy wcześniej tego nie robiła, ale zmieniła zdanie,zauważając jak są szczęśliwi z Won da Piem, podczas skakania :)Pan Stark widząc umiejętności Charlotte proponuje, jej udział w przyszłorocznych zawodach, co przyjmuje z radością i podekscytowaniem...!!!!!!:)Jeżeli chcecie się dowiedzieć co jeszcze spotkało naszych bohaterów gorąco zachęcam do lektury!!!!!! Wg mnie ta seria jest obowiązkowa dla nas, tj.Fanów i Fanek Koników!!!!!!! <3