Charlotte i bolesne sekrety

Nele Neuhaus Wydawnictwo: Media Rodzina Cykl: Charlotte (tom 2) literatura młodzieżowa
Charlottes Traumpferd: Gefahr auf dem Reiterhof
Miłosz Urban, Anna Urban
Media Rodzina
Anna Urban Miłosz Urban literatura niemiecka konie jazda konna literatura młodzieżowa
Charlottes Traumpferd: Gefahr auf dem Reiterhof
Charlotte (tom 2)
literatura młodzieżowa
Miłosz Urban, Anna Urban

Super książka pełna przygód i tajemnic. Nie można jej nie przeczytać!!!!

Córka uwielbia! Dzięki Charlotte wcągnęła się w czytanie. A ta lektura do najłatwierdzych nie należy. Polecam!

Opinia może trochę łączy się z wiekiem, staję się już za stara na tego typu książki, jednak zawsze mam prawo do wyrażenia swojej opinii, nie narzucając jej komuś. Prawda?

Druga część jest ostatnią jaką z tej serii kiedykolwiek przeczytam (zapewne wyjdą kolejne części). Fabuła jest prosta jak drut, i nawet ten kto nie czytał książki od początku zorientowałby się kto tu...

Jestem pasjonatką koni ta książka urzekła mnie, wyjątkowa, urocza jest.
Historia Charlotte, która jest amazonką uprawia konną jazdę i skoki na swoim ulubionym wierzchowcu.
Wraca po wakacjach z Francji prosto do domu z nowym koniem Won Da Pie.
Chce spełnić swoje największe marzenie.
Kiedy Charlotte chce przystąpić do egzaminu na odznakę jeździecką ktoś niszczy jej siodło....

Na półkach: , , , , ,

Drugi tom o przygodach Lotte i jej przyjaciół ;) Młoda amazonka wraz z Won da Piem bierze udział w pokazach skoków, jako że jej wierzchowiec jest wprost idealnie stworzony do tej dyscypliny!!!!!!! Lotte bardzo się bała skoków, gdyż nigdy wcześniej tego nie robiła, ale zmieniła zdanie,zauważając jak są szczęśliwi z Won da Piem, podczas skakania :)Pan Stark widząc...

• Charlotte
  • Konie
  • Książki poruszające
  • Mój
  • POSIADAM 😘💞💚💗
  • ULUBIONE☺😂💚😘😍

Dodaj cytat z książki Charlotte i bolesne sekrety