Zdrowie z Natury

Wydawnictwo: Burda Publishing Polska
poradniki
Chiara

Ta książka powstała z myślą o osobach, które chcą żyć w zgodzie z naturą, szukając alternatywnych metod leczenia, zdrowych przepisów czy ekologicznych kosmetyków. Jest zbiorem listów czytelników miesięcznika „Przepis na Ogród” i jego wydań specjalnych „Zdrowie z Natury”. Porady tutaj zawarte są więc sprawdzone i w stu procentach przez nich przetestowane. To obowiązkowa lektura dla tych, którzy chcą wykorzystać to, co daje nam przyroda.

źródło opisu: http://www.burdaksiazki.pl/

źródło okładki: http://www.burdaksiazki.pl/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!