Platforma obłudników

Wydawnictwo: MaRoN
1 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
literatura faktu
kuman666

W książce Platforma Obłudników” zebrałem wiele szokujących, a bardzo często nieznanych, informacji o działalności polityków Platformy Obywatelskiej. Przytaczane przeze mnie wypowiedzi czy fragmenty życiorysów czołowych platformersów są ogromnie wymowną ilustracją podstawowych cech lodzi PO. Ich skłonności do postawy kameleońskiej, hipokryzji i obłudy, ciągłego przebierania się w inne szatki polityczne, w zależności od koniunktury. By przypomnieć choćby ataki furii, z jaką jeden z dzisiejszych liderów PO Stefan Niesiołowski dokopywał niegdyś tejże Platformie, pracowicie mieszając ją z błotem.
Pragnę przypomnieć różne przemilczane dziś fakty, bo zbyt często nasi aktualni politycy – „przebierańcy” żerują na braku pamięci o wielu sprawach przez lata pomijanych w najgłośniejszych „przekaziorach”. Tak robili przez wiele lat postkomuniści, starając się maksymalnie przesłonić swoje „wyczyny” w PRL-u. I tak robią dziś „przebierańcy” z PO, dążąc do zapomnienia ich „wyczynów” w UD, KLD, UW. Najwyraźniej chcą skorzystać z tego, co kiedyś tak gromko akcentował arcy demagog Adolf Hitler, pisząc, że: „Masy nie mają pamięci”. Gorzej, że tej pamięci częstokroć „nie mają” nie tylko masy. ale i gros dziennikarzy, zwłaszcza z najbardziej wpływowych mediów. Dziennikarzy, którzy nader chętnie zapominają o słabościach i przekrętach swych liberalnych i lewicowych idoli. Dlatego tak potrzebne jest gruntowne odbrązowienie fetowanych w mediach liderów Platformy, pokazanie ich bez jakichkolwiek retuszów i taryfy ulgowej. Prezentowana tu książka zawiera pierwszy tom sylwetek najbardziej znanych platformersów. W drugim tomie, który ukaże się za kilka miesięcy znajdą się m.in. sylwetki H. Gronkiewicz-Waltz,B. Komorowskiego, Z. Chlebowskiego, B. Zdrojewskiego, M Bonieckiego, J.K. Bieleckiego, J. Lewandowskiego, Z. Ćwiąkalskie-go, A. Czumy, K.Hall, B. Kudryckiej, E. Kopacz i S. Nowaka.

źródło opisu: http://ojczyznamojkraj.blog.onet.pl/2009/11/13/platforma-obludnikow/

źródło okładki: http://ojczyznamojkraj.blog.onet.pl/2009/11/13/platforma-obludnikow/

as12 | 2019-09-22

Żenująca twórczość fanatyka religijnego zniewolonego przez watykańskiego okupanta.