Czerwone dynastie. Tom 3

2014-01-01
literatura faktu historia dynastia

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Dzieło niestety ogólnikowe i pozbawione źródeł, ale pionierskie w swej postaci i wcześniejsze niż książka T. Płużańskiego "Bestie". To taka książka telefoniczna czerwonych kacyków w Polsce i ich czerwonych (dziś raczej: niebieskich) dzieci. Dobre na początek!

chcesz się dowiedzieć kto jest u władcy? Dlaczego TEN a nie zwykły, szary człowiek siedzi na wysokim i wygodnym stołku? W dodatku nigdy z niego nie spadnie a jedynie w ostateczności przeskoczy na stołek obok. Polecam.

Dodaj cytat z książki Czerwone dynastie. Tom 3