Sługa naszej radości. Księga pamiątkowa dedykowana Księdzu Profesorowi Jerzemu Szymikowi

Wydawnictwo: Księgarnia św. Jacka
gosienka_mm

Sługa naszej radości, księga pamiątkowa dedykowana ks. prof. Jerzemu Szymikowi, zawiera teksty o Profesorze i o teologii uprawianej w jego szkole. W pierwszej części (Serce serca) znaleźć można rozmowy o ks. Jerzym Szymiku z lat 2012-2014 (wysłuchane i spisane przez Gabrielę Pardubicką i Izabelę Skrobak). Profesora wspominają: Salomea Szymik, ks. Stanisław Gańczorz, abp Damian Zimoń, abp Alfons Nossol, ks. Tomasz Jaklewicz, ks. Marek Gancarczyk, ks. Michał Anderko, Piotr Skowronek, Ewa i Jan Kaintochowie, członkowie grupy PoCo. W części drugiej (Myśl ścigająca serce), zebranej i opracowanej przez Gabrielę Seifert-Knopik, zgromadzono teksty stanowiące pokłosie Wielkiego Zlotu Seminarzystów z kwietnia 2013 roku.

źródło opisu: http://ksj.pl/sluga-naszej-radosci-ksiega-pamiatkowa.html

źródło okładki: http://ksj.pl/sluga-naszej-radosci-ksiega-pamiatkowa.html

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!