Sposoby na długowieczność w medycynie chińskiej

Cykl: O medycynie inaczej (tom 1)
Wydawnictwo: W.A. Alagor
Sposoby na długowieczność w medycynie chińskiej
zdrowie, medycyna
teaknight

Zawiera zestawy wewnętrznych ćwiczeń taoistycznych, oparte na obserwacji zachowań długowiecznych zwierząt i ptaków, opracowane przed wiekami przez mnichów Wschodu. Treści wskazują, że poprzez zespolenie wewnętrznego umysłu z Wielkim Umysłem Wszechświata możemy czerpać ogromne siły z kosmosu prowadzące w długowieczność. Ćwiczenia nie wymagają wysiłku, nie ma ograniczeń wiekowych skuteczność ćwiczeń ogromna.

źródło opisu: http://www.gandalf.com.pl/b/sposoby-na-dlugowiecznosc-w-medycynie/

źródło okładki: http://www.gandalf.com.pl/b/sposoby-na-dlugowiecznosc-w-medycynie/

Rixiu | 2018-01-05
Jantarka | 2017-01-12