Droga. Jak wykreować własną misję w życiu osobistym i zawodowym

Wydawnictwo: Akademia Sukcesu
7 (2 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
The Path: Creating Your Mission for Work and for Life
8392209753
poradniki

Pojedyncze osoby i całe firmy dowiadują się tego, o czym historia mówi nam od dawna - że ludzie i grupy ludzi z jasno zdefiniowaną misją zawsze wyprzedzają tych, którzy jej nie mają. Jednak do tej pory proces formułowania deklaracji misji był tak żmudny, iż tylko nieliczni poświęcali na to czas, energię i środki. W książce Droga autorka bestsellerów Laurie Beth Jones przedstawia inspirujące i praktyczne rady, które prowadzą czytelników przez kolejne etapy definiowania i wypełniania misji. Po ponad dziesięciu latach doświadczeń w niesieniu pomocy grupom i pojedynczym osobom Jones stworzyła przejrzysty przewodnik, umożliwiający spisanie deklaracji misji po kilku godzinach, a nie miesiącach czy latach. Pełna humoru, ćwiczeń, medytacji i przykładów Droga to podstawowa lektura dla każdego, kto szuka prostszej i jaśniejszej drogi przez świat. Autorzy: Jones Laurie Beth Wydawca: Jak wykreować własną misję w życiu osobistym i zawodowym

źródło opisu: Wydawnictwo Akademia Sukcesu, 2006

| 2015-08-09
Przeczytana: 03 sierpnia 2015

Typowy amerykański podręcznik dla szczęśliwego, pełnego życia - tyle, że "z krzyżykiem". Tu ten krzyżyk jakby na siłę nieco, doklejony (co innego niż w pierwszej książce LBJ).

Z drugiej strony praktyczne porady i ćwiczenia to mocna strona. Autorka dzieli tekst na dwie części - pomaga czytelnikowi zaplanować dalsze, szczęśliwe życie określając jego MISJĘ i WIZJĘ. Pomysł, że określenie i wyrażenie MISJI własnego życia nie jest domeną jedynie stowarzyszenia czy firmy, ale może pomóc każdej jednostce - to jest pewna rewolucja w tej książce. Daje się bardzo lubić.

Anna | 2016-11-18
Chaoticreader | 2016-11-17