Jezus w dżinsach. Praktyczny przewodnik życia codziennego

Wydawnictwo: Akademia Sukcesu
Jesus in blue jeans
9788392209706
poradniki

Autorka bestsellerów, Laurie Beth Jones, ze świata biznesu wraca do zagadnień codzienności i za pośrednictwem nauki Jezusa odkrywa liczne drogi do osiągnięcia duchowości i łaski w naszym osobistym życiu. Łącząc przykłady Jezusowej równowagi. perspektywy, pasji i mocy z osobistymi przemyśleniami, praktycznymi ćwiczeniami, dawką humoru i trafnymi przykładami zaczerpniętymi z bieżących wydarzeń oraz Biblii, Jones oferuje jedyną w swoim rodzaju, solidną metodę, która może być zastosowana w naszych domach, szkołach, firmach i wspólnotach. Geniusz Laurie Beth Jones, sprawiający, że to, co potężne, staje się nam znajome i bliskie, oferuje imponująco nowatorski i przekonywujący przykład Jezusa jako wzoru do naśladowania w naszych czasach. Pozwoli to każdemu na praktyczne wykorzystanie duchowości w jego własnym codziennym życiu.

źródło opisu: Wydawnictwo Akademia Sukcesu, 2007

Anna | 2016-11-18