Jezus Chrystus, menedżer

Wydawnictwo: Akademia Sukcesu
8391973298
poradniki

Przesłanie książki Jezus Chrystus, menedżer. Odwieczna mądrość na użytek wizjonerskiego przywództwa opiera się na trzech prostych zasadach: Jedna osoba wyszkoliła dwunastu innych ludzi, którzy wywarli tak wielki wpływ na dzieje świata, że odtąd ludzkość zaczęła liczyć obowiązujący do dzisiaj czas kalendarzowy. Od roku narodzin Jezusa zaczęto liczyć czas nowej ery. Człowiek ów pracował...

Człowiek ów pracował z zespołem, prezentującym wyłącznie ludzkie (nie Boskie) cechy ... z zespołem, który pomimo analfabetyzmu, wątpliwej przeszłości niektórych członków, zmienności ich usposobień, czasem tchórzostwa swoje zadania, do których został przez Niego przygotowany, wypełnił. Ludzie Ci dokonali tego dla jednej zasadniczej przyczyny: pragnienia, by znowu znaleźć się razem z Nim.
Jego styl przywództwa był taki, że może go zastosować każdy z nas.

[cytat z książki]

źródło opisu: http://www.hdt.com.pl/ksiazki/data/18/

źródło okładki: http://www.hdt.com.pl/ksiazki/data/18/

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!