Until July

Okładka książki Until July Aurora Rose Reynolds
Okładka książki Until July
Aurora Rose Reynolds Wydawnictwo: Aurora Rose Reynolds Cykl: Until Her (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Until Her (tom 1)
Aurora Rose Reynolds
2015-04-13
2015-04-13

Bardzo przyjemny powrót do rodziny Mayson.
July dziewczyna z pazurem z zawodu weterynarz. Córka November i Ashera. Wes były żołnierz, obecnie gangu motocyklowego. Zrobi wszystko aby ochronić swoją kobietę przed wszystkim złem tego świata.
Dobrze mi zrobiła dłuższa przerwa od książek tej autorki. Mam teraz ochotę na więcej.

Bardzo przyjemny powrót do rodziny Mayson.

Naprawdę gdy potrzebuję poczuć szczęście i ciepełko w sercu to sięgam po książki Aurory Rose Reynolds.
Poznajemy w tej części July córkę Ashera i November, która jest naprawdę cudowna i bardzo szalona. Nie raz śmiałam się z głupot jakie robiła, szczególnie z misji szpiegowskiej, ale nie zamierzam nikomu niczego spoilerować. Jej podejście do Wesa bardzo mi się podobało. Była pewna siebie, wiedziała na co zasługuję i nie bała się o tym mówić.
Wes to twardy motocyklista, który idealnie pasuję do huraganu zwanego July, a jego opiekuńczość i postawa jaskiniowca są urocze.
Jak zawsze dobrze się bawiłam z rodziną Maysonów.

Schematyczna jak cała seria i poprzednie ale bardzo je lubię. Jeśli nie czyta się ich jedna po drugiej to nie jest schematyczność nie jest problemem. Polecam !

Cieszę się, że przypadkiem odkryłam właśnie tą serię. Po lekturze książek z cyklu "Until..." naprawdę fajnie jest przeczytać co wydarzyło się w ich życiu po latach i jak nowe pokolenie obarczone jest "klątwą prawdziwej miłości".
On - były żołnierz, motocyklista, po przejściach, kocha psy. Ona - pani weterynarz, jedna z pięciu sióstr, pupilek tatusia. Miłość od pierwszego wejrzenia i mega dużo niesamowitej chemii.

Z przyzwyczajenia sięgam po książki tej autorki. Czyta się lekko, bez problemu odnajdujemy się w sytuacjach, które dotykają bohaterów. Nie porywa, ani nie usypia. Jeśli czytaliście serię Until, w której poznaliście szalonych i niezwykle seksownych synów Mayson, to tutaj znajdziecie kontynuację, w postaci życia ich dzieci. Pierwsza część przedstawia najstarszą córkę November i Ashera, July Mayson.
Młoda, atrakcyjna i uczynna pani weterynarz, od czasu do czasu zamiast ratowania zwierząt, daje się porwać i mknie motorem. W ten sposób, podczas jednej z przejażdżek poznała Wesa Silvera. Szefa gangu motocyklowego, który charakterem nie odwzorowywał tych niebezpiecznych i złych mężczyzn. Fakt, że o mały włos a zepchnęłaby go z drogi, zmienił ich życie. Były żołnierz Neavy Seal nie cofa się przed wyznaczoną misją, więc uczucie, które obudziła w nim szalona July, musiało zaowocować. Nie obyło się od problemów. Do jej gabinetu zostają podrzucane psy, które są zmuszane do walk w klatkach, ale ich stan jest beznadziejny. Poza tym Wes pomaga schwytać gang, który porywa młode dziewczyny, handluje lub wysyła do domów publicznych. Walka trudna, ale dzięki wsparciu przyjaciół i wielkiej rodzinie Maysonów, jest wykonalna.

To historia dzieci Maysnów z serii Until z ojcami w tle .
July Mayson lat 26 (córka Ashera i November) jest lekarzem weterynarii z wielkim sercem. Kiedy wpada na motocyklistów podczas jazdy, ostatnią rzeczą, jakiej oczekuje, jest wpadnięcie na jednego z nich. Ale jeden z nich jest wyjątkowy.
Wes Silver lat 29 bad boy biker, wojskowym weteran, który pracuje w sklepie z auto / motorami. To dobry facet, trochę szorstki,zaborczy. Nie szuka miłości. Ale kiedy spotyka July, wszystko zmienia się dla niego. Czuje ten boom i wie, że musi ją mieć. To nie tylko July i historia miłosna Wesa. Tam jest ten konflikt, trochę dramatu i trochę niepokoju. Możesz czytać tę książkę bez czytania innych, ale jeśli nie przeczytałeś oryginalnego klanu Maysonów, gorąco polecam. Czekam na następną książkę z tej serii.

To historia dzieci Maysnów z serii Until z ojcami w tle .

• Po angielsku
  • Romans