Korepetycje z sukcesu /Poradniki psychologiczne

Wydawnictwo: Rebis
837301554X
hobby

Co charakteryzuje człowieka sukcesua zgromadzony mająteka Bezwzględne dążenie do celua Dlaczego tyle się o sukcesie mówi i piszea Dlaczego, kiedy brakuje nam osiągnięć i znaczących dokonań, czujemy, że nasze życie jest niespełnionea Dzięki tej książce dowiesz się, że sukces nie sprowadza się jedynie do egoistycznego zdobywania dóbr materialnych, lecz polega przede wszystkim na samorealizacji i nieustannym kształtowaniu poczucia własnej wartości. Pełnię szczęścia osiągają wyłącznie ludzie, którzy znają swoje możliwości i potrafią zachować w życiu codzienną harmonię. Okładka: miękka, Rok wydania: 2005,

mariola | 2016-10-24
Dominika | 2016-01-06