Poker. Jak grać żeby wygrać

Wydawnictwo: RM
poker, karty
hobby
joly_fh

W pokera – grę królującą w kasynach – grają amatorzy i zawodowcy. Książka ta jest dla każdego, kto chce nauczyć się prawidłowej gry, blefowania, a przede wszystkim wygrywania. Dzięki niej poznasz podstawowe zasady gry w pokera i sztuczki znane tylko profesjonalistom. Dowiesz się z niej wszystkiego, co pomoże odnieść sukces w grze. Przejrzyste tabele, objaśnienia fachowych pojęć i elementów gry oraz przykłady poszczególnych posunięć sprawią, że z karcianej płotki staniesz się pokerowym rekinem. Nauczysz się grać w następujące odmiany pokera: Texas Hold'em, Draw-Poker, Seven-Card Stud Poker, Razz, Omaha Poker, Omaha Hi/Low Poker.

Wiadomości zawarte w tej książce umożliwią początkującym graczom unikniecie wielu poważnych błędów. Natomiast doświadczonym pokerzystom ułatwią poprawę jakości i skuteczności gry.

źródło opisu: Wydawnictwo RM, 2013

źródło okładki: http://www.rm.com.pl/product-pol-512-Poker-Jak-grac-zeby-wygrac.html

Piotr Zuchowski | 2019-03-17
Przeczytana: 09 marca 2019

Bardzo dobra książka jako wprowadzenie, bez żadnych ambitniejszych strategii. Jest bardzo prosta i napisana w iście banalnym języku (co momentami mi przeszkadzało, chociaż może dlatego, że wiele poruszanych tam kwestii znałem wcześniej), co nie zmienia faktu, iż swoje zadanie wykonuje dobrze - uczy zasad gry i podstawowych zadań przy pokerowym stole.

primoultimo | 2018-09-02
Przeczytana: 13 października 2018

Solidna baza podstaw o pokerze. Polecam.

Duncan | 2015-10-06

Świetna książka dla kogoś kto nigdy nie grał a chce się nauczyć. Co prawda wszystkie te materiały są za darmo w internecie ale tutaj są dobrze uporządkowane. Jeżeli grałeś wcześniej to na dużo się nie przyda.

christi | 2015-03-13
Na półkach: Przeczytane, 2015

Nie jestem w stanie ocenić obiektywnie tego poradnika, bo nie jestem graczem pokera.
Poradnik przeczytałam bo był pod ręką.
Jednakże mój chłopak mówi, że może się przydać nowicjuszom, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z pokerem. Dla graczy zaawansowanych... książka nic nie wniesie do stanu ich wiedzy.

Kamil | 2014-07-31
Przeczytana: 30 lipca 2014

Prosto i ciekawie napisany poradnik dla początkujących graczy w pokera, którym marzy się sukces i miliony. Autor nie zostawia najmniejszego niedopowiedzenia i wszystkie poruszone zagadnienia dogłebnie rozwija. Wielką pomocą służył mi zamieszczony z tyłu słowniczek pojęć pokerowych. Po samym zapoznaniu się z nim byłem w stanie słuchać telewizyjnego slangu komentatorów: "Mike Matusow ma na ręce 'COWBOYS' [...] Na 'BOARDZIE' 'RAINBOW FLOP'"

BARDZO polecam.