hobby

Szkoła mistrzów nowa seria poradników tworzonych przez zawodowców z myślą o wszystkich miłośnikach fotografii. Rozwijaj swoją pasję rób coraz lepsze zdjęcia. Fotografujemy ptaki to poradnik fotograficzny, album z fascynującymi zdjęciami i jednocześnie barwna opowieść o ptakach, pasji ich poznawania i przygodzie poszukiwania. Autorzy, znani i cenieni fotograficy, wiedzą o ptakach prawie wszystko i jak mało kto potrafią o nich opowiadać. Podglądamy wraz z nimi rzadkie gatunki w leśnych ostępach a i te pospolite, na podwórkach i w ogrodach. Poznajemy zwyczaje ptaków, ich środowisko życia oraz sposoby podchodzenia niewyrządzające im krzywdy. I oczywiście uczymy się robić dobre zdjęcia. Autorzy radzą m.in., jaki kupić aparat i obiektywy, ile trzeba mieć kart pamięci i baterii, a także, jak naświetlać, celować i kiedy używać stabilizacji obrazu. Książka jest skarbnicą porad i kopalnią wiedzy zawodowcy odkryją w niej tajemnice warsztatu mistrzów, a amatorzy znajdą wskazówki, jak robić zdjęcia ptaków, nawet z okna własnego domu. Przeczytaj, obejrzyj i ruszaj z aparatem na łowy!

Jacek | 2016-07-24
Na półkach: Fotografia, Przeczytane