Kolorowy stół. Harmonia barw w Twoim domu

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
dom, urządzanie domu, wnętrza, kolory
hobby

Jeśli chcesz, by wiosenna radość życia i beztroska zawitały również na Twój stół ? zdecyduj się na energetyzujące połączenie zieleni i żółci. Gdy zależy Ci na stworzeniu atmosfery do głębokich rozmów, postaw na fiolet i czerń. A może potrzebujesz motywacji do pracy? Dostarczy Ci jej kompozycja w tonacji niebiesko-czerwonej! Niezależnie od tego, czy dążysz do rustykalnej prostoty, świątecznej wystawności czy też najlepiej czujesz się wśród ciepłych śródziemnomorskich zestawień barw, odnajdziesz tu inspirację. Dobierz kolorystykę odpowiednią do charakteru spotkania i przeżywanych emocji! Zaproś na stół serwetki z organdyny w przepięknych pierścieniach, kwiaty, koszyczki, podkładki? Dowiedz się, które kolory najlepiej pasują do sypialni, pracowni i jadalni, a nawet ? jakie dania najlepiej smakują z talerzy w wybranej przez Ciebie tonacji. Jeśli dotychczas nie wierzyłeś we wpływ barw na nastrój i relacje międzyludzkie, efekt współpracy dyplomowanej kolorystki i wybitnego fotografa na pewno Cię przekona!

Miśka | 2013-10-27
Kasia | 2012-07-18